Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A kezdetben ikerterhességnek...

A kezdetben ikerterhességnek diagnosztizált terhességekben milyen arányban hal el az egyik magzat és egy gyermek születik csak meg?

Figyelt kérdés
Mert az köztudott, hogy az első ultrahangos vizsgálat sokkal több esetben mutat ki ikerterhességet, mint abból ahány iker születik meg.

2016. júl. 21. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta magyarszagon 65% lesz tenylegesen iker.
2016. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod

megkérdezhetem hogy meg tudod adni az orvosod elérhetőségét

vagy hogy melyik kórházban elérhető

mert szeretnék vele beszélgetni ebben a témában

mert egy kutatást végzek azért hogy segíteni lehessen minél több Édesanyának abban

hogy a magzat elvesztésének az öntudatlan traumáját

fel tudják dolgozni

mert sokan vádolják magukat azért mintha ők tehettek volna arról, hogy az egyik magzatuk elhalt vagy felszívódott a várandóság kezdeti szakaszában


köszönve válaszod

péter

2016. júl. 22. 07:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem lehet irni. 10 hetes terhesen allt meg a szive a "B" babamnak.. Az "A" mar oviba megy.
2016. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!