Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem vagy méhenkívüli?

Elvetéltem vagy méhenkívüli?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy valakivel esetleg elöfordult e ilyen.. multhéten voltam UH vizsgálaton mert késett a mensim másfél hete.. akkor még nem láttak semmit 2 hét múlva kellett vissza mennem de pont rá 1 hétre elkezdtem vérezni és ilyen alvadt vér darabok is jöttek ki belőlem. :/ 2 napra ra vettek vizelet mintát ami még mindig pozi volt. Vért is vettek és 2 nap múlva kapom meg az eredményét. Viszont addig meg őrülök, hogy mi lehet a baj. 5 napig véreztem alvadt vér darabokkal együtt. Viszont nem is görcsöltem nem fajt semmim. UH-n azóta se láttak semmit. Most ez vetélés lehet vagy méhenkívüli terhesseg?

Koszonom a segitseget. 21/L



2017. máj. 1. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szimpla vetélés volt. A méhenkívülit az orvos látta volna. A teszted pedig azért volt pozitív, mert nem ürült ki a HCG a szervezetedből még. Ez eltarthat 1-2 hétig.
2017. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ez úgy tűnik, hogy vetélés volt. Ha méhenkívülid lenne, akkor nagyon erős fájdalmaid lettek volna. Sajnálom :(
2017. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen én is így gondolom. :(

Az alvadt vér darabok ilyenkor normálisak?

2017. máj. 1. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Ilyenkor vastagabb a nyálkahártya.
2017. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. máj. 1. 10:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem elkezdodott v. mi csak sajnos gyorsan vegett is ert:( Normalis az alvasdt verdarabka, nekem is volr a vetelesnel. Mehenkivulinel viszont nekem nem maradt ki a mensim,sot kozti verzesem is volt, meg gorcseim.

Ilyenkor celszeru tesztelni amugy, hogy halvanyodik/eltunik e a csik..

Mi lett az eredmeny amugy?

2017. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvetéltem már a korházba negativat teszteltek stb.
2017. máj. 8. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!