Missed ab utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma volt missed ab-m nem tagitottak mert beindult a veteles igy csak altattak es kiszippantottak a petezsakot. (22mmes volt de ures teljesen talan ez vigasztal valamennyire hogy nem a magzat halt el.. :( )

A kerdesem az hogy mikor lehet ulofurdo es egyuttlet??

A papiron 2 het van a masikon 4-5het a legvegen a papirnak 6 het , 2 orvossal beszeltem es mind a ketto mast mondott. Egyik h verzes utan mar lehet ( most sem verzek mar.. :( )

A masik pedig h majd erzem... na osszevagyok zavarodva. Kontrollhoz annyivan.irva ha verzek nagyon v darabos v nagyon faj azonnal menjek vissza az osztalyra.....ti ezek alapjan mit tennetek?

Ennyire nemlehet lexarom egy korhaz, de na... igy alakult. Koszonom a valaszokat :)


2018. máj. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kivártam a 6 hetet
2018. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem januarba volt missed ab-om. Nalam is beindult a veteles de vegul muvileg fejeztek be mert nem tisztultam ki es birzaszto szunetmentes gorcseim voltak.


Ulofurdo 2 het, sportolas 3 het es nemi elet 4 het utan lehet. Kontroll vizsgalatra 4 het utan hivtak vissza abban az esetben ha minden komplikacio mentes es nem lep fel laz, eros gorcsok es verzes.

2018. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom! :)

Holnap kerek idopontot a dokimhoz 2 het mulvara. Biztos ami biztos alapon :)

2018. máj. 25. 03:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan 3 héttel utána kellett kontrollra menni, utána lehetett mindent. 5 héttel utána nagyon szúrt a méhem, doki azt mondta, hogy a szövődmény max. 10 nappal a műtét után kiderül, csak ciszta pukkant ki, ez is a terhesség és a megszakadása miatt alakult ki, amúgy nem szokott lenni.
2018. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi aa valaszt! :)

Akkor inkabb hamarabb megyek mintsem kesobb :D bar mar kaptam is idopontot 7 ere :)

2018. máj. 26. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!