Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 🏎️ F1-et ki szereti? Kibeszélő...

🏎️ F1-et ki szereti? Kibeszélőtársat keresek.

Figyelt kérdés

Engem érdekelnek a műszaki-aerodinamikai részek is. Mindig ámulok a trükkös mérnöki megoldásokon. Idén a DAS a nagy dobás látszólag, de remélem van még más a háttérben a többieknél is.


Lent lehet szavazni is. Ki lesz 2020-ban a bajnok szerinted?


2020. máj. 12. 22:52
A kérdező szavazást indított:
Hamilton
Bottas
Leclerc
Vettel
Verstappen
Valaki más
29 szavazat
1 2
 1/19 anonim válasza:
Én! 2002 óta Kiminek szurkolok.
2020. máj. 12. 22:53
 2/19 anonim válasza:
A V10-es, V8-as idők ezerszer jobbak voltak... :)
2020. máj. 12. 23:27
 3/19 anonim válasza:
Hajrá Alonso! Kár, hogy már nincs az F1-ben. Ő a jelenkori Forma-1 legtehetségesebbje. Azok a rajtok, és amit kihozott a foschtalicska autókból...👍
2020. máj. 12. 23:35
 4/19 A legrosszindulatúbb válasza:
#2: Egyáltalán nem voltak jók. (A mostaniak sem azok, csak azért ne istenítsük már a Schumacher-érát.) Élvezhetetlenül visítottak a motorok a 2000-es évek elejétől, ahogy kijöttek a hét és nyolcfokozatú váltók a V10-esekhez, mert az áttételeket úgy konfigolták, hogy az első 1-2 fokozat kivételével a többi fokozatokat a legmagasabb fordulatszám-tartományban használták, ergo nem volt alacsony fordulatszámról felpörgetés, csak 18.000 rpm körüli folyamatos visítás. Élvezhetetlen volt ez a motorüvöltés.
2020. máj. 12. 23:57
 5/19 anonim válasza:
V10ben nem volt soha 8 fokozat. 7 volt a max. 8 most van, V6 Turbo.
2020. máj. 13. 00:00
 6/19 A legrosszindulatúbb válasza:
A lényegen nem változtat semmit. Számomra a legunalmasabb időszaka volt a csúcskategóriának, amikor a Ferka halomra nyert mindent. De ugyanezt elmondhatom a Red Bull-éráról és a mostani Mercedes-éráról is, ezek miatt is követem szívesebben az IndyCart, a túraautót, a sportautót és a kisebb open-wheel kategóriákat (F2, F3). Például az IndyCarban egyetlen futam alatt több előzés van, mint egy egész F1-es szezonban, az oválversenyekről meg nem is beszélve.
2020. máj. 13. 00:16
 7/19 anonim válasza:
Valaki más. Akire igen kevesen gondolnak most...
2020. máj. 13. 01:56
 8/19 anonim válasza:
Kedveltem egy darabig. De már hosszú ideje a versenyzők tudása minimális szerepet kap a helyezések során. Ez pedig növeli a nem jó értelemben vett kiszámíthatóságot, monotonitást, egyben csökkenti az élményt és izgalmakat
2020. máj. 13. 02:19
 9/19 anonim válasza:
Amit már mondtak előttem is, mióta nincs v10, v8, egyre több a szabályozás, sajnos azóta nekem nincs f1, pedig szerettem. Amúgy hajrá Kimi
2020. máj. 13. 07:24
 10/19 anonim válasza:
Remelem iden elmarad az f1 mert Hami nyerne meg es nem szeretnem ha meg egyszer o nyerne. Jovore meg nagy valtozasok lesznek, ami megtori a merci dominanciat, Vettel tavozik a ferraritol szoval Sainz vagy Ricciardo megy a helyere, ha a ferrarinak van esze es akkor meglehet a vbje a ferrarinak, aztan hami is visszavonulhatna es akkor nekem edes mindegy ki lenne. A V10 es korszak tevebol jo volt hallgatni imadtam a sikitasad de eloben meg elsirtam magam olyan hangos volt (8eves voltam akkorxD) en azt mondom hogy a V10nek akkor sincs parja, de a V8 talan a legelvezhetobb eloben es tvben is szep hangjuk volt, nezzetek meg a mostani redbullt, mintha berekedve kezdenek el beszelgetni, nagyon rossz a hang, olyan mint egy rossztraktor...
2020. máj. 13. 09:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!