Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van másik olyan lány Szegeden,...

Van másik olyan lány Szegeden, aki szívesen venne egy új barátnőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Elsősorban szegedi lányokat keresek, akik kicsit bővítenék a baráti körüket, mint ahogy én is szeretném. 26 éves lány vagyok és vannak barátaim de jó lenne új embereket is megismerni. Sajnos ebben a korosztályban már nem olyan egyszerű ez a lehetőség így megpróbálom itt is, hátha. Nem sorolok fel általam preferált témákat vagy hobbikat, mert az úgyis kiderül gyorsan, hogy van-e bármilyen közös pont.

2020. máj. 21. 20:31
 1/4 anonim válasza:

Elsőre úgy jött le a "venne egy új barátnőt" rész, mintha ez is úgy menne, hogy felugrunk a jófogásra és veszünk egyet. 😅🙄 Már majdnem kikeltem magamból, hogy mi a bánat ez, de aztán olvasva a részleteket, leesett.


Mellesleg, ez nagyon szomorú, hogy ennyire magányosak és mennyire egyedül vannak az emberek. Korosztálytól függetlenül.


Bocsánat, amiért segíteni nem tudok a problémádon, de hozzászóltam.

Remélem, barátokra lelsz!

És mindenki, aki hasonló cipőben jár.

2020. máj. 21. 22:08
 2/4 anonim válasza:
Na,tessék.
2020. máj. 22. 05:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Igen, utána ahogy kiírtam nekem is leesett, hogy nem megfelelő a szóhasználat. :) Köszi de nem kell sajnálni, mert nem vagyok magányos. Vannak barátaim csak jó lenne új embereket is megismerni. Mivel fiúk között dolgozom ezért nehéz új barátnőket találni. Velük is jó viszonyt ápolok de az mégsem olyan.

2020. máj. 23. 00:34
 4/4 anonim válasza:
Szegedi 30 éves nő vagyok,szívesen barátkozom bárkivel
2020. jún. 9. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!