Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan Bpi 34-50éves...

Barnabas333 kérdése:

Van itt olyan Bpi 34-50éves hölgy, aki örömmel sétálna,beszélgetnek,kocogna egy 42éves férfival?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki nem akar kapcsolatot,mert nem akarja lekötni magát,foglalt de új társaságot keres, kapcsolat terén elege lett,de kellemes társaságot azért keres...

2020. máj. 24. 07:49
 1/5 anonim válasza:
Én Soproni vagyok de próbálj meg olyan helyekre eljárni ahol ismerkedni lehet válasz olyan programokat, szórakozást ami közel áll a hobbidhoz de meg próbálhatod a Randivonal.hu oldalt ismerkedési és társ kereső is. De a facebookozik is ismerkedhetsz és meg nézed melyik Pesti meg kinek mi a hobbija sok szerencsét.
2020. máj. 25. 18:07
 2/5 anonim válasza:
Igen, van. 40
2020. máj. 27. 08:23
 3/5 anonim válasza:
Szexelni csak a párommal de mással szívesen sétálnék és beszélgetnék :D
2020. jún. 18. 07:44
 4/5 anonim válasza:
Miért pesti mindenki?🙄
2020. jún. 18. 18:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos főváros központú az ország, évi 1-2x Csongrádon vagy Pécsen is vagyok, de az semmi...
2020. jún. 18. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!