Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak olyan nők akikkel úgy...

Vannak olyan nők akikkel úgy lehet beszélgetni, ismerkedni, hogy nem tünnek el?

Figyelt kérdés
F

2020. máj. 24. 10:43
 1/6 anonim válasza:

az eltűnés általában azt jelenti, hogy "meguntam a beszélgetést". Erről nem csak a nő tehet.

Nehéz olyat találni akivel hosszú ideig egy hullámhosszon maradtok. Szerintem egy érdekes eszmecsere után át kell térni Facebbokra/Viberre stb., úgy kevésbé esélyes az eltűnés.

2020. máj. 24. 11:16
 2/6 anonim válasza:

Esetleg,ha írnál magadról pár szót könnyebb lenne olyat találni akinek hasonló az érdeklődési köre, na meg talán egy korosztályt is meghatároznál.

Oké, értem én, hogy lehet beszélgetni.. De azért te is érzed, hogy nem nagyon van közös téma egy 17-8 éves és egy közel 40es ember közt.

Na meg amit az előttem lévő írt. Itt elkezdtek beszélgetni, de utána viber messenger vagy valami hasonlóra át kéne térni. Azokat csak sűrűbben nézi az ember, és jelez is ide még talán nem mindig néz fel.

2020. máj. 24. 12:19
 3/6 anonim válasza:
Esetleg,ha írnál magadról pár szót?
2020. máj. 24. 12:43
 4/6 anonim válasza:
Ezzel az a baj, hogy amíg nem találkoztatok legalább egyszer, addig nehezebb, mert nincs közös élmény, amiről lehet beszélni, csak pár közös érdeklődés esetleg.
2020. máj. 24. 16:24
 5/6 anonim válasza:
Nincsenek.
2020. máj. 24. 16:28
 6/6 anonim válasza:
2020. máj. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!