Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 35-45 közötti hölgyek?

35-45 közötti hölgyek?

Figyelt kérdés
Sajnos balasetes ember vagyok, meggyógyultam úgyahogy, nem lettem mozgássérült stb, de vannak bajok, beszélgetnék szívesen hölgyekkel, akár tanács miatt is! (Admin engedd kérlek, ez nem társkeresés)

2020. máj. 30. 15:59
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Írj ha gondolod.

2020. máj. 30. 16:05
 2/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is írhatsz
2020. máj. 30. 16:26
 3/6 anonim válasza:
Már miért ne engedné az admin? Hiszen az ismerkedés kategória társkeresésre is irányulhat és barátkozásban is meg lehet határozni életkorbeli és nemi feltételeket, hiszen lehet tapasztalatod, hogy te az ilyen korú és nemű emberekkel értesz szót...
2020. jún. 1. 21:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Azèrt mert 4x ìrtam ki, ès letiltottâk mert tàrskeresőndk vettèk adminok!
2020. jún. 1. 21:37
 5/6 anonim válasza:
Megmondták? Hiszen van társkereső kategória is és ha azt gondolná az admin, hogy a kérdésed társkeresés, egyszerűen megváltoztathatná a kategóriát, nem kell ehhez letiltás. Vagy ha valaki jelenti a kérdésed, ő is jelentheti úgy, hogy rossz kategóriában van.
2020. jún. 1. 21:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja maga a kèrdès lett leszedve, nem èn tiltva!
2020. jún. 1. 21:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!