Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Indiai férfiakkal merre lehet...

Indiai férfiakkal merre lehet ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

#India, férfi, ismerkedés, barátkozás, kapcsolat
2020. máj. 31. 17:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
It cégek?
2020. máj. 31. 17:54
 2/15 anonim válasza:
Étteremek?
2020. máj. 31. 17:54
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket

Vannak olyan cégek ahol tutira vannak?

2020. máj. 31. 18:26
 4/15 anonim válasza:
SSC-kben. Nalunk is dolgoznak, olyanok, akik itt elnek Bp-en.
2020. máj. 31. 22:06
 5/15 anonim válasza:
A budapesti indiai éttermekben sok indiai szakács és felszolgáló van, illetve többnek indiai a tulajdonosa is. És az indiaiak is szeretnek indiai éttermekben kajálni, illetve normál esetben partihelyeken is meg lehet őket találni. A SAP pl. sok indiait importál Bp-re munkaerőnek, de most mindenki home office-ban ül. Viszont jó, ha tudod, hogy az indiai pasikat (is) a családjuk rángatja dróton, hiába él a mama-papa a világ másik felén, ezek úgy felelnek meg nekik, mint ha csak óvodás kisgyerekek lennének. Feleségül is csak azt veszik, akit a család kiszemelt, minimális beleszólással. Egyetlen indiai nőt ismerek, aki férjhez tudott menni egy európai pasihoz, de az összes többi férfinak és nőnek eszébe nem jutott volna, hogy ellenkezzen ebben a családdal, pedig némelyiknek volt magyar párkapcsolata. Ha valaki gondolkodik európai barátnőben, megtalálod nemzetközi társkeresőkön.
2020. jún. 1. 21:20
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat

:-) mentek a zöld kezek.

2020. jún. 2. 10:22
 7/15 anonim válasza:
"Ha valaki gondolkodik európai barátnőben, megtalálod nemzetközi társkeresőkön."... Sajnos olyanok vannak fent, akik csak barátságot keresnek extrával..persze ez nem csak indiaikra jellemző..de én azt tapasztaltam ,hogy valóban a családja irányítja őket..Az egyik akivel randiztam mondta ,hogy az anyja megtiltaná neki, ha tudná...amúgy egyszercsak eltűnnek majd megjelennek mikor nekik jó..tipikus fckboyok. Sajnos a 4ik indiai pasi után már kiábrándultam belőlük. Pedig eléggé odáig voltam én is értük, szerintem nagyon szép emberek...Eltitkolják ,hogy otthon már van barátnő vagy feleség. Aztán ha kiderül, akkor próbálják hárítani a felelősséget valami hülye dumával. Nem túl egyenesek és szeretnek füllenteni, elhallgatni dolgokat. Nyilván vannak kivételek,de én nem szeretnék többet kísérletezni.
2020. okt. 6. 20:58
 8/15 anonim válasza:
Ajánlom a Netflixen az Indian Matchmaking-et. Kár ,hogy nem előtte láttam, sok dolgot meg lehet tudni innen is a kúltúráról, ami egyébként szerintem érdekes, de ha tudom ezeket, akkor nem futok neki 4.szer feleslegesen olyasminek, amiből úgy sem lehet semmi. Bár ha csak szexkapcsolatot keresel akkor Tinderen sok van fent.
2020. okt. 6. 21:01
 9/15 anonim válasza:
Igen, ez az indiai kultúra egyik sajátossága, hogy nem tudnak nemet mondani. De ez nem azt jelenti, hogy mindent megtesznek, hanem azt, hogy nem tájékoztatnak róla, hogy nem teszik meg. Megígérik, aztán semmi. Számonkéred, megint megígérik, megint semmi. Tudja, hogy nem fogja megcsinálni, de képtelen arra, hogy ezt megmondja. Pl. egy indiai bárban kérsz valamit, simán felveszi a rendelést és nem hozza ki, mert nincs. Az európai kultúrában ez rengeteg félreértést okoz! És ott van az is, hogy az indiai kultúrában a nő még mindig nulla. Egy pasi max. az anyját hallja meg, de az anyák számára meg a fiaik ugyanúgy atyaistenek, mint minden férfi. Úgyhogy az, hogy itt elvárjuk, hogy meg lehessen beszélni gyakorlati, hétköznapi dolgokat (pl. mikor és hol találkozunk), elvárjuk az egyenrangúságot, az érzések figyelembevételét, az "őszinteséget" - ezekben eléggé érhetik meglepetések az európai nőt. #5 voltam
2020. okt. 6. 23:59
 10/15 anonim válasza:
Igen, pont az ilyen gyakorlati dolgokból voltak problémák sokszor (többek között).. Ha kiderul, hogy nem mondtak igazat vagy valami rosszban santikalnak akkor kihatralnanak az egesz kapcsolatbol( nem am megmagyarazzak vagy megbeszeljek) , ugy alakitjak a beszélgetést, hogy meg te erezd rosszul magad mikozben igazad van. Fordított esetben kiakadnak, ha valami nem ugy van es megbeszélés helyett megy a duzzogás.Pl nekik szabad eltunni es nem válaszolni, de ha ők nem kapnak valaszt 5 percen belül, akkor jön a szamonkeres. Illetve Volt olyan, hogy at kellett volna adnom egy csomagot az indiai fium ismerősének aki szintén indiai.. Beszeltem a lánnyal, hogy mikor jon a munkahelyemre.. Erre nem jott. Hazautazott a csomag nelkul, majd azt mondta a fiunak, hogy nem beszelten vele egyaltalan. Erre a fiu minden kerdezes nelkul a lany szavat vette igaznak es lecseszett.. Ekkor kuldtem neki egy képet a beszélgetésünkrol. Én amugy nem allitom, hogy rossz emberek. Velem egyébként alapjaraton nagyon kedvesek voltak es jószívűek.. De a kulturális különbségek miatt kialakult helyzetek nagykn megviseltek. Van akivel még tartom a kapcsolatot (ő mar Indiában van) , de párkapcsolat téren életre elég volt belőlük max baratsag.
2020. okt. 7. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!