Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve velem...

Valakinek van kedve velem barátkozni?

Figyelt kérdés

-Hol élek? Az bonyolult kérdés. Még Vas megyében, szeptembertől kb. 1 évig máshol, utána legalábbis előreláthatólag megint máshol. xD Ha érdekel, privátban majd elmesélem. xD

-Mennyi idős vagyok? 19 éves

-Mit kell rólam tudni?


1. Túlpörgő típus vagyok. Állandóan pörgök. Amivel nem tudok leállni a teljesítményszorongásom miatt. xD A pörgést fenntartandó: literszám kávé és legalább 1 doboz cigi naponta.


2. Tanulmányok: most érettségiztem. Kérdést megelőzendő: jól sikerült, 90% fölött van az átlagom. Matematika alapszakot fogok kezdeni szeptemberben.


3. Hobbi, szabadidő: én egy lusta ember vagyok. xD Ha kirángatnak, akkor nagyon szívesen végigsétálom a világot, de... Inkább ne rángassanak ki, hadd netflixezzem. :DD

Olvasni nagyon szeretek.


Megjelenés: alacsony, átlagos testalkat


4. Ismerkedés, kapcsolat: meleg vagyok (az esetleges érdeklődő meleg számára: passzív, de nem érdekelnek szexuális ajánlatok, nem azért írok ide). Melegviccek jöhetnek, sose tudok jókat elsütni, legalább tanulok. xDDD Szóval nem vagyok sértődős alkat. xD


5. A lustaságom ellenére mindig rohanok, és mindig késésben vagyok valahonnan, ahová aztán mindig óramű pontossággal érek be. :DDD


6. Érdeklődés: főleg természettudományos érdeklődésű vagyok. Lázba tud hozni a történelem, irodalom is, de közel sem annyira, mint pl. egy matematikai probléma.


7. Szeretek politizálni. Párthovatartozásra való tekintet nélkül bárkivel, amíg az kulturált keretek között zajlik.


8. Olyan szociális fóbiám van, mint az állat. xD


9. Dohányzom. Nagyon (legalább 1 doboz naponta). A kockázataival maximálisan tisztában vagyok. Enged gondolkodnom, és lecsitítja a figyelmem csapongását. Nem fogok leszokni a közeljövőben. Viszont kulturáltan.


10. Vallás: nem vagyok vallásos.


Azt kérem, hogy lehetőleg korombeli írjon, azzal van problémám leginkább, hogy a korosztályomban nem találok barátokat. És tekintettel a lakhelyes dologra, leginkább levelezőtársat keresek. :)


2020. jún. 1. 06:19
 1/3 anonim válasza:
Nincs.
2020. jún. 1. 10:07
 2/3 anonim válasza:
Leírás alapján abszolút nem vagy szimpatikus.
2020. jún. 1. 11:42
 3/3 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod
2020. jún. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!