Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Különféle programokhoz barát...

Különféle programokhoz barát találás?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, akikkel időnként eljárunk dumálgatni, kikapcsolódni, iszogatni egy kicsit, de nem mindig van kedvük mindenhez vagy egyikük sem ér éppen rá, amikor én kimozdulnék egy kicsit. Egyedül meg kevés olyan dolog van, amit szeretek csinálni. Amiket szeretek csinálni: edzeni járni, kirándulni, rendezvényekre járni, futni menni, meccset nézni, lightosabb bulik/iszogatások. Ha valakinek (akár fiú, akár lány) lenne kedve hasonló programokhoz csak nincs kivel, az nyugodtan írjon. F24, Budapest.
2020. jún. 4. 15:03
 1/8 anonim válasza:
Edzőtermi edzésre gondolsz?
2020. jún. 4. 15:41
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen!
2020. jún. 4. 15:49
 3/8 anonim válasza:
Budapest melyik részén laksz?
2020. jún. 4. 15:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Lenyegtelen igazabol, mert ossze-vissza maszkalok altalaban.
2020. jún. 4. 16:00
 5/8 anonim válasza:
Milyen rendezvényekre gondolsz?
2020. jún. 4. 16:26
 6/8 anonim válasza:
Nézd meg a miitt.hu oldalt, időnként tök jó programok vannak. Pont ilyenre van kitalálva, amikor az ember menne ide-oda, de nincs hozzá társasága.
2020. jún. 4. 17:17
 7/8 anonim válasza:

Szia :)

Hol szoktál futni illetve kb mennyit?

Én most kb 4.5km-t szoktam 1-2 naponta, kocogva (a 450m-es pályán 3p egy kör kb)

Ha nálad hasonló írj, szivesen futnék együtt mással, jól jön motivációnak ha belustulnék :)

2020. jún. 7. 01:41
 8/8 anonim válasza:
Igazából ez az első normális tartalmú ilyen kategóriájú kérdés. És amúgy Igen én is edzéstársat keresek éppen 🤔
2020. jún. 7. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!