Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek barátkozni...

Van kedve valakinek barátkozni Győr/Győr környékén? Lehet fiú lány

Figyelt kérdés

Barátkozni szeretnék, új barátságok kialakítására, azok az emberek rokonszenvesebbek akik szeretnek sétálni, bulizni, iszogatni, moziba járni, shoppingolni, beszélgetni egymásnál, nem csak otthon ülni és nézni ki a fejéből

Korosztály kb. 20-32

Ha magadra ismersz vagy szeretnél barátkozni, ismerkedni írj :)

21l



2020. jún. 8. 15:17
 1/10 anonim válasza:
Nem vagyok győri, de szeretek utazni, így nem gond a találkozás, ha nem is állandóan, de időnként meg tudjuk oldani. Az egyetlen amiben nem felelek meg a leírásnak, hogy én nem iszok alkoholt, de nem zavar ha te igen, ha beülünk egy ilyen helyre. Az otthonülés a távolság miatt nem opció, kénytelenek leszünk kimozdulni.
2020. jún. 8. 16:46
 2/10 BigUncleZ válasza:

Végülis nincs messze, és beszélgetnék egymásnál.

22 F

2020. jún. 8. 22:51
 3/10 anonim válasza:
Győri 28 éves férfi vagyok, de antiszoc. Velem nem kaland az élet.
2020. jún. 9. 12:46
 4/10 A kérdező kommentje:

#2. Hát akkor írj

#3. Fejtsd ki

2020. jún. 9. 14:22
 5/10 anonim válasza:
Csak akkor megyek szórakozóhelyre, ha ott van dolgom (mellékállásban kidobózom). Nem követek semmilyen divatot, nincs cigi, kávé, alkohol, nyomógombos telefonom van és csak a kiskutyámmal töltött idő szórakoztat. Nincs barátom, alapesetben alig kommunikálok. Munkából munkába megyek és kollektíven hagyjon inkább mindenki békén kategória vagyok. Ezért szeretem a magamfajtákat, ők kivételek.
2020. jún. 9. 14:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Az durva én úgy gondolom túl fiatal vagy még ehhez, hogy ennyire elzárkózz de te tudod :)
2020. jún. 9. 14:55
 7/10 anonim válasza:
Ovis koromban vették észre először, hogy más vagyok. Nem én választottam, nem az én döntsem volt 5 évesen, hogy antiszoc szeretnék lenni. Így sikerültem. Ma már nem küzdök ellene.
2020. jún. 9. 16:17
 8/10 anonim válasza:

Szia, én is szeretem ezeket a dolgokat, és győri vagyok

24/F

2020. jún. 11. 15:55
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 írj
2020. jún. 11. 18:50
 10/10 anonim válasza:
32/F vagyok Győrből, még talán beleférek. Én mondjuk a város szélén lakom és legtöbbször a Duna parton vagy a Püspök erdőben sétálgatok, de ha van társaság akkor a belvárosba is jó lehet. Bulizni csak ritkán szoktam.
2020. jún. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!