Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegediek! Szeretne valaki...

Szegediek! Szeretne valaki barátkozni? Eléggé unom magam, nincs sok barátom. Akár baráti társasághoz is szívesen csatlakoznék :). Ha gondolod írj, és akkor beszélgetünk, meglátjuk van-e bennünk valami közös.18/l

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 21:00
 1/8 anonim válasza:
Az jó, ha nem vagyok szegedi, de szeretek és tudok is utazni?
2020. jún. 8. 21:09
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gond, csak tényleg nem csak netes barátokat keresek, de írj nyugodtan!
2020. jún. 8. 21:23
 3/8 anonim válasza:

Én sem kifejezetten szegedi vagyok,de nincs baj az utazással.

Ha szeretnél írj.

18/F

2020. jún. 8. 23:28
 4/8 anonim válasza:
Szegedi vagyok csak idősebb,de bármilyen korosztállyal szívesen barátkozom :) 30 éves nő vagyok.barátaink vegyesen 20- 30 évesek
2020. jún. 9. 07:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Srácok! A szegediektől kérdezem. Lesz most a héten "dokk fesztivál" (3 napig dokkos bulik). Egy napra szívesen elmennék, de a baráti körömből senki sem akar:( nem is értem, mert szoktunk járni bulizni néha és már elég rég voltunk. De a lényeg, hogy valaki aki szinten ilyen helyzetben van, hogy nincs kivel mennie, nem szeretne velem elmenni egy napra? Vagy valamilyen társasághoz is szívesen csatlakoznék! Tudom, merész kérdés, de igyekszem bízni az emberekben
2020. aug. 23. 23:48
 6/8 anonim válasza:
Sikerrel jártál?
2020. okt. 8. 06:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen! :)
2020. okt. 17. 08:10
 8/8 anonim válasza:
Na de még milyen sikerrel. 😅👌
2020. okt. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!