Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyedül érzem magam,nehéz...

Egyedül érzem magam,nehéz időn megyek keresztül,vki van itt akivel csak beszélgetni lehetne...20 év után nem tudom mi lesz a párommal,38 éves vagyok,meghallgatásra vágyok,vagy csak úgy beszélgetni,nem tudom elképzelni,van itt vki,akivel lehetne?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 20:14
 1/5 anonim válasza:
Miért nem tudod, hogy mi lesz a pároddal?
2020. jún. 16. 20:19
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz ügy,elrontottuk ennyi év után,ő most egy hónapja szakított velem,de nem tudja eldönteni mi legyen.Ha én megyek el a kisfiúnkkal 11 éves,az se jó,ha ő megy el az se jó.Most itt élünk efy fedél alatt,én szeretem,ő már nem annyira....nagyon bonyolult.privatba is beszelgetnék hasonló sorstársakkal,akivel tanácsokat is adhatnánk..
2020. jún. 16. 20:27
 3/5 anonim válasza:
Ha még nem tudja eldönteni, mi legyen, akkor van remény, még kötődik hozzád. Talán egy jó nagy beszélgetés kellene kettőtök között. A kisfiút el kellene vinni a nagyszülőkhöz, nektek pedig kettesben kellene tölteni egy hétvégét és megpróbálni tisztázni, mi is a probléma köztetek.
2020. jún. 16. 20:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen,ennyi év utan kötődik hozzám ez nyilván való,de egyszerűen nem jutunk egyről a kettőre.Én bármikor felhozom a témát,ne zaklassam,nem hagyom őt gondolkodni,de közben a szavaival folyamatosan vábt.Ma úgy éreztem megbeszéltünk vmit,én tartom is ahhoz magam,de ő,Ő nem sztem élvezi is ha lelkileg bànt.
2020. jún. 16. 21:44
 5/5 anonim válasza:
Szió, nyugodtan írj, az én fiam 10 éves és 2 éve vagyunk külön az exemmel. Szívesen beszélgetek is, pl ma este is :) Tudom, hogy nehéz.
2020. jún. 18. 07:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!