Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » INTP beszélgetőpartner?

INTP beszélgetőpartner?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem igazán találok magamhoz való társaságot különleges érdeklődésem folytán. Férfi vagyok, de nem érdekelnek az autók, a focimeccs, a kocsmázás, stb. mint a legtöbb férfitársamat. Érdekel viszont az ősrobbanás, a honfoglalás, az emberi lélek rejtelmei, a szubatomikus folyamatok vagy hogy mit árulnak el az Antarktisz jegébe fagyott légbuborékok... Azért írtam a kérdésben INTP-t mert legtöbbször őket érdklik ezek a témák, úgy tudom. Meg még talán holtversenyben az INTJ-ket. De bárkivel beszélnék típustól és persze nemtől függetlenül is, aki osztozik a érdeklődésemben! :)

2020. jún. 19. 18:03
 1/10 anonim válasza:

Én INTJ-T vagyok.

Viselkedésben és gondolkodásmódban hasonló az INTP-hez. Habár érdeklődési körben nem feltétlen gondolnám, hogy az INTJ-k hasonlítanának az INTP személyiségű emberekhez. Legalábbis én ezekre a témákra nem mondanám rá, hogy különösebben érdekelnének.

2020. jún. 19. 18:45
 2/10 anonim válasza:
Én INFJ vagyok, de egyszer kijott INFP, meg INTJ is. 😃
2020. jún. 19. 23:06
 3/10 anonim válasza:

3# Na, megtaláltam az ESFJ-t a válaszolók között :)


Én 4-5 évente kitöltök egy tesztet, mindig INTJ/INFJ jön ki, a T/F általában 49%/51%-on van valamelyik javára...


Őszintén szólva szívesen barátkoznék, de a hobbik, tanulás és a munka mellett nem igazán van időm semmire.

2020. jún. 20. 06:35
 4/10 ElectriGh0st válasza:
Én INTP vagyok de engem inkább az olyan ISTP-s dolgok érdekelnek mint a hackelés, a zárfeltörés meg hasonló szóval az olyan dolgok amik érdekesek is meg a gyakorlatban is hasznukat veszem :D
2020. jún. 20. 15:23
 5/10 anonim válasza:
Magánytól, különbözőségtől és meg nem értettségtől szenvedő INFJ vagyok. Szívesen ismerkednék veled, ha budapesti vagy, s mutatsz hajlandóságot a beszélgetésnek a valóság síkjára történő átvitelére. 27f
2020. jún. 21. 00:58
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 00:58


Én csak netes beszélgetésre gondoltam az említett témákban. Neked javasolni tudnám a a Szellem szikrák facebook csoportot ott kifejezetten idealista emberek vannak.

2020. jún. 21. 12:52
 7/10 anonim válasza:
Én INTP vagyok nekem nyugodtan írhatsz.
2020. aug. 3. 09:54
 8/10 anonim válasza:
Én is az vagyok, de egy kérdés neked mi a típusod?
2020. aug. 6. 11:13
 9/10 A kérdező kommentje:
INTJ vagyok.
2020. aug. 8. 07:53
 10/10 anonim válasza:
Az érdekes, amúgy az ENTJ is remek beszélgető partner, az INTJ-knek.
2020. aug. 8. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!