Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt közöttetek olyan,...

Van itt közöttetek olyan, akinek hozzám hasonlóan a repülésszimuláció a hobbija? Nincsen róla kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én már 10 éve csinálom viszonylag nagy elhivatottsággal és odaadással. Benne vagyok egy nemzetközi "virtuális pilóta" szervezetben, ahol a világ minden részéről vannak, de magyarok nem igazán. Jó lenne ha, itthon is lennének hozzám hasonlóak.

#hobbi #Microsoft Flight Simulator #Repülésszimuláció
2020. jún. 20. 09:45
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Jelen. :)

2020. aug. 20. 16:13
 2/3 anonim válasza:

Az számít, ha a részleteket annyira nem tudom (pl a 0-ról hogy kell beindítani a gépet) de ha lerak a kifutó pálya végén, akkor gond nélkül el tudok vele menni oda ahova akarok, és ott többnyire túlélhetően tudok landolni egy A320-al? :D


Évekkel ezelött repültem utoljára az FSX-ben ott még 747-el, de most valahogy az Airbus jobban vonz, eddíg 12 órám van vele a levegőben.

2020. aug. 21. 22:17
 3/3 anonim válasza:
igazi repülőt jobban szeretek vezetni :)
2021. szept. 6. 12:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!