Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy ismerkedjek így online...

Hogy ismerkedjek így online mikor 16 vagyok csak?

Figyelt kérdés
Valahogyan szereztem 2 csajt (a suliból, évfolyamtársakat) akivel szeretnék ismerkedni, de csak vakon találgatok. Vakon találgatok arról hogy kinek mikor mi jó, mi ugrott közbe és ilyenek, ugyanis volt a karantén, amikor nem voltak meg , azelőtt meg csak ebédnél láttuk egymást velük.

2020. jún. 27. 10:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
vagy bárkinek?
2020. jún. 30. 17:26
 12/14 anonim válasza:
legyen egy hobbid, szenvedélyed és mélyedj el benne
2020. júl. 13. 10:25
 13/14 anonim válasza:

"szép magam által"

Szép magad nagyon kicsi fiú még.


"A képeket számítógépes programmal csináltam."

Tehát még csak ott tartunk, hogy azt sem tudják, hogy nézel ki igaziból? Vagy mi van?


"Vakon találgatok arról hogy kinek mikor mi jó, mi ugrott közbe és ilyenek, ugyanis volt a karantén, amikor nem voltak meg , azelőtt meg csak ebédnél láttuk egymást velük. ... honnan lehet tudni így pl ( hogy mikor alkalmas nekik a chatelés, mikor fáradtak, mikor van nekik más fontosabb dolguk). Ez a gongom."

Hát igen, nagyon nagy gond az, hogy az emberek nem úgy működnek, mint a számítógép, hogy odakattintasz, és máris a rendelkezésedre állnak, mint egy letöltött program...

Kommunikáció. Időráfordítás. Energiabefektetés. Egyelőre ezeknek nézz utána.

2020. júl. 16. 07:35
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, azok a képek számítógépes alkotások és rajzok. Számítógépel rajzoltam nagyon de szép képeket a gépemen. Pl: [link]
2020. júl. 17. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!