Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Megismertem egy srácot anotalk...

Megismertem egy srácot anotalkon, akartam vele barátkozni odaadtam a telefonszámom, de nemtudtam, hogy cigány. Azóta nem tudom lekoptatni, állandóan hívogat, engem ő egyáltalán nem érdekel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 09:20
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
tiltsd le a készülékeden a számát!
2020. jún. 29. 09:21
 2/37 Korni23 válasza:

Nem tudom eldönteni hogy az a bajod hogy cigány és emiatt nem veszed fel neki ő meg "aggódva hívogat" mert csak úgy el tűntél vagy az hogy hívogat miközben neked egyáltalán nem szimpatikus (és nem azért mert cigány).


Mondjuk gondolom az első csak mert miért ne.

Tiltsd csóri gyerek számát de előtte még azért a képébe vághatnád hogy: Bocs az a bajom hogy cigánynak születtél:D

2020. jún. 29. 09:32
 3/37 A kérdező kommentje:
Letiltottam már, de nem érti meg. Mit csináljak?
2020. jún. 29. 10:07
 4/37 anonim válasza:
Ha letiltottad akkor nem tud hivogatni, ugyhogy kamuzol.
2020. jún. 29. 10:19
 5/37 anonim válasza:
Ha letiltotta attól még tudja. Nála azt jelzi nem elérhető. De akit hívtak ott jelzi a próbálkozást sok esetben.
2020. jún. 29. 10:22
 6/37 anonim válasza:

" Mit csináljak?"

Nőj fel, és próbálj egy kis értelmet összekaparni magadnak!

2020. jún. 29. 10:24
 7/37 anonim válasza:
Kérdező, nemsokára biztos feladja, ne aggódj, ha pedig nagyon zavar, könnyen tudsz új számot szerezni. Inkább azért írnék, hogy kérlek ne add meg egy majdnem teljesen idegennek a számod legközelebb, az se biztos, hogy egyáltalán azzal beszélsz, akivel hiszed. Ha nagyon szeretnétek még beszélni, add meg a valamilyen profilneved és írjon azon, onnan még tiltani is egyszerűbb. Tanulj belőle kérlek. :)
2020. jún. 29. 10:31
 8/37 anonim válasza:
Bocsi, de tényleg azért koptattad le, mert megtudtad a származását? :|
2020. jún. 29. 10:33
 9/37 anonim válasza:
Utolso: es akkor mi van ha a szarmazasa miatt koptatta le? Ne legyunk mar alszentek.
2020. jún. 29. 10:43
 10/37 anonim válasza:

10: Nincs azzal semmi gond, ha valaki származás alapján szelektál, az ő döntése, szíve joga.

Viszont én megfordítanám a dolgot: Miért nem tisztázza az elején, hogy ő rasszista és nem akar csak magyar fiúkkal ismerkedni? ;) Nem lenne korrektebb? Nem húzzák egymás idejét feleslegesen, nem?. :)

2020. jún. 29. 10:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!