Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nudista strandra valaki a nyáron?

Nudista strandra valaki a nyáron?

Figyelt kérdés

Régóta szeretném kipróbálni, milyen feelingje van, de nem volt még rá lehetőségem, mert ismerősi körben nem vevő erre senki; egyedül férfiként meg nem szeretnék ilyen közegbe menni, mert félek, hogy kinéznének.


Balatonberény lenne a célom, de mást is szívesen meghallgatok.


Nem alkalmi kapcsolatot keresek, csak társaságot egy, vagy több napra.

F/25



2020. júl. 1. 13:52
 1/6 anonim válasza:
Berényben remek a kemping és strandja, élvezni fogod! Akkor se néznek ki, ha egyedül mégy oda.
2020. júl. 1. 13:56
 2/6 anonim válasza:
Én Délegyházàra járok,ha gondolod írj és egyeztetünk, nyugodtan csatlakozhatsz
2020. júl. 1. 14:01
 3/6 Natura42 válasza:

Nehéz normális társaságot találni, rengeteg az aberrált, kukkoló, stb.


én 42 éves vagyok, biológus végzettségű, imádom a természetet, kirándulásokat, és persze a naturizmust is, szerintem meztelenül lenni felszabadító bárhol ( ahol lehet persze, normális módon…)


Anno a volt feleségemmel sokat jártunk ilyen helyekre, lakásban is alap volt, de ennek pár éve vége lett....


Kizárólag normális haverságot keresek ha kialakul, amiben lehetnek jó programok, kirándulás, és persze naturista programok is ha van kedvünk. ehhez persze kell EQ és IQ is. HJetero vagyok, de a nudi az sztem nemtől független, akinek van kedve írjon. natura42@freemail.hu

2020. aug. 7. 11:11
 4/6 anonim válasza:

Én 35 f vagyok

Mennék vkivel nudista strandra

2021. jan. 21. 10:17
 5/6 anonim válasza:
Szia Én 35 éves férfi vagyok és nem szeretnék egyedül menni nudista strandra szívesen csatlakoznék hozzád/hozzátok:-)
2021. máj. 3. 18:14
 6/6 anonim válasza:

30/f


mennék veled berénybe

2022. dec. 31. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!