Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt .NT. típusú emberek...

Vannak itt .NT. típusú emberek, akik szívesen beszélgetnének, barátkoznának?

Figyelt kérdés

Elsősorban INTJ/INTP emberek érdekelnének, de nem szeretném kihagyni extrovertált megfelelőjüket, nagyobb valószínűséggel találok megfelelő beszélgetőpartnert.

Szimpátia és közös témák hiányában egyértelmű a kimenetel, privátban részletezném az érdeklődési köreimet és egyéb személyes információkat, előtte fontosabbnak tartom a hasonló hozzáállást. Nem sok értelmét látom, hogy felesleges időt és energiát öljek beszélgetésekbe, amik megszakadnak pár üzenetváltás után, ezért mindenképp csak olyan írjon, aki tartós emberi kapcsolatokra törekszik, szeret és tud is tartalmasan kommunikálni, nyitott mélyebb témákra és tényleg meg szeretné ismerni a másikat.

Hozzáálláson kívül további lényegi szempont, hogy bármilyen megindító gondolatokkal rendelkezzen valaki, képtelen vagyok igénytelen írásképpel foglalkozni, ez nagy gyengém. :(


INTJ-A, 21/N


2020. júl. 3. 10:22
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
INTJ/INTP ezt légyszíves fejtsd ki bővebben.
2020. júl. 3. 10:26
 2/35 A kérdező kommentje:
2020. júl. 3. 10:34
 3/35 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!


Ilyet is rég láttam "errefelé", hogy valaki az MBTI által preferálna beszélgetőpartnert! 🙃

Felüdülés volt olvasni a sok "szabványosan ismerkedő" topik között a Tiedet! :)


Sok sikert hozzá!

Bocsi a zavarásért, egy ENFP. 🙃

2020. júl. 3. 10:37
 4/35 anonim válasza:

Szia!

Én 1*ű paraszt gyerek vagyok,és nem is értem a kérdést!!!

51 F

2020. júl. 3. 11:01
 5/35 A kérdező kommentje:
#3 Egy próbát megér, vagy bejön, vagy nem, talán kezdhetem is megbánni, hogy kiírtam a kérdést. Ahogy sejtettem leragadunk a fogalmi zavaroknál, mint a legtöbb MBTI kérdésnél, de köszönöm a jelenléted, nekem is üdítő volt egy normális választ olvasni. :)
2020. júl. 3. 11:07
 6/35 anonim válasza:

Kezded megbánni,majd jön valaki jelenti a kérdést és dobják.

Annyi.

2020. júl. 3. 11:09
 7/35 A kérdező kommentje:
#6 Kérlek tartsd meg a megjegyzéseid magadnak, lapozz ha nem illik rád a kérdés leírása.
2020. júl. 3. 11:16
 8/35 anonim válasza:
Szia, én értem az egészet, de eléggé lekezelő vagy, nagyképű. Azért mert idegen szó előfordul a mondatodban, még nem kell elszallni magadtól.
2020. júl. 3. 11:19
 9/35 anonim válasza:
Renben.
2020. júl. 3. 11:19
 10/35 anonim válasza:

8 vagyok megint.

De most 4ev után kitoltom megint hátha ugyanaz lesz..

2020. júl. 3. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!