Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek barátkoz...

Lenne kedve valakinek barátkozni, beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tudom, napi minimum 10 ilyen kérdés van, de aztán az ember odaír valamit és a kutyát se érdekli. Gondoltam én is kiírok egy ilyen kérdést, de én tényleg rátok írok, ha kommenteltek. :D


Rólam: 20 vagyok

Pest megyében élek

Állatbarát vagyok

Vegyes a zenei ízlésem, szinte bármit meghallgatok.

Nem lépek le szó nélkül :D

Érdekel a tudomány és a technológia folyamatos fejlődése


Rólad: egyet kérek: ne legyeél gyűlölködő. ne legyél olyan, aki bizonyos embercsoportokat utál. ha ilyen vagy, kérlek ne kommentelj. Ember csoportok például a férfiak, a nők, a melegek, a feketék stb.


Kommenteljetek bátran, nem harapok.


Ha lehet írjatok kort is, bár én idősebbekkel is szívesen beszélgetek, ezzel sincs gond.



2020. júl. 10. 21:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

Ne fáradjatok, a kérdező lehet, hogy csak bosszút akar állni az embereken -elnézést, ha tévednék-, vélhetőleg nem szoktak válaszolni neki, most ő csinálja ezt. Velem kétszer is megtette, két, különböző kérdésnél is, hogy írt azonnal, aztán reagáltam, mindkettő privátjára, de fél órája nincs sehol, pedig kultúráltan írtam neki, a felvázolt kérés-paramétereiek megfelelően.


Ha akkor azonnal tudott írni, akkor max elment a netje, vagy az áram nála... Ha mégse ment el a netje / áram, akkor direkt írt rám azonnal, hogy aztán eltűnhessen.

2021. máj. 10. 19:36
 42/45 anonim válasza:
Pontosítok: nem fél, hanem másfél órája nem reagál.
2021. máj. 10. 19:40
 43/45 A kérdező kommentje:
Megnéztem egy filmet, majd elmentem zuhanyozni és lefeküdtem aludni. Micsoda bűneim vannak! :D
2021. máj. 11. 16:46
 44/45 anonim válasza:
Igazi csirkefogó szèlhámos vagy. :D :D
2021. máj. 12. 14:58
 45/45 A kérdező kommentje:
Kiismertél, csak elfelejtettem írni ezt a bemutatkozásomba. :D
2021. máj. 12. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!