Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Jászberény/Hatvan környékérő...

Jászberény/Hatvan környékérő van itt lány, aki szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Magamról annyit: egy 25 éves srác vagyok, nem olyan rég költöztem ide, és amúgy is elég nehezen megy számomra az élőben való ismerkedés, szóval nem igazán vannak itt ismerőseim, főleg nő nemű nincs :/

Szabadidőmben szeretek sorozatokat nézni, játszani főleg battle royale játékokkal, főzni, sportolni is (futás). Ha bővebben is érdekellek, írj rám vagy írj kommentet.



2020. júl. 14. 13:07
 1/4 anonim válasza:
Jászberénybe költöztél?
2020. júl. 14. 13:25
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Igen

2020. júl. 14. 13:34
 3/4 anonim válasza:
Te szegény! Munka miatt költöztél ide? Én kb 4 éve nem élek a városban, de havonta hazajárok és 3-4 napot berényben töltök. Szörnyű ahogy épül le a város. Rengeteg társaság átalakult, szórakozóhely nincs, vagy legalább egy központi hely ahol ez a korosztály összejöhetne. Kimész késő délután vagy este fele a városba és ki van halva. Ez a hét összes napjára igaz. Magasak a ház árak. Munkalehetőség alig van. Ilyen igazi kis nyugdíjas város lett.
2020. júl. 14. 14:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahonnan ide költöztem, igazából ott sem volt jobb a helyzet, vagyis inkább még rosszabb is volt ott, mint itt. Igen, elsősorban munka miatt költöztem ide, és már találtam is, azzal most nincs igazán bajom.
2020. júl. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!