Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki (nő) barátkozn...

Laylah kérdése:

Szeretne valaki (nő) barátkozni Gödöllő-Bag-Aszód környékéről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 30 éves nő vagyok. 2 éve költöztem a környékre, és azóta sem sikerült barátokra szert tennem. Hozzáteszem, hogy sajnos egyáltalán nem vagyok kezdeményező típus, de ha érdeklődnek, szívesen belemegyek beszélgetésekbe. A munkatársaimmal jól kijövök, de a barátságtól messze vagyunk.

Olyan nőket keresek, akik

- ha gyereke(ik) van(nak), nem az anyaságot tartják életük fő művének, tudnak önálló emberként is funkcionálni, nem csak anyaként. Ergo nem csak órákon át a gyerekekről akarnak beszélgetni, vagy arról, hogy a Jóskával már 3 hónapja ilyen meg olyan pózokban/módszerekkel próbálkoznak.

- intelligensek (mármint valóban, nem csak annak képzelik magukat)

- van valamilyen nem szokványos érdeklődési körük, tehát bármi, ami nem olvasás/tévézés/zenehallgatás/filmezés/akármi, amit mindenki csinál. Lehet ez mondjuk bármilyen kézimunka, kreatív és/vagy mérnöki alkotás, elvont dolgok, stb.

- persze az is előny, ha szeretnek olvasni.

- őszinte barátságra képesek, irigykedés, felvágás, kibeszélés, felesleges pletykák, kavarások, intrikák stb. nélkül.


Ha van egyáltalán ilyen ember a vidéken... Remélem, nem túl nagyok az elvárásaim. Minőségi kapcsolato(ka)t szeretnék, nem a mennyiség a lényeg.



2020. júl. 21. 11:50
 1/2 anonim válasza:
Én férfi vagyok és messzebb élek, de rám igazak a feltételeid.
2020. júl. 21. 12:45
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de jobban szeretnék helyben találni valakit, akivel találkozni is lehetne mondjuk hetente, huzamosabb utazgatás nélkül. :)
2020. júl. 22. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!