Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve ismerkedni...

Valakinek van kedve ismerkedni/beszélgetni (Budapest környékén)? 25f

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 13:47
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod beszélgethetünk.

Bp 21 L

2020. júl. 21. 13:54
 2/8 anonim válasza:
Itt mindig csak Budapest és környékén akarnak ismerkedni...
2020. júl. 21. 14:59
 3/8 A kérdező kommentje:
csak zárójelben írtam, szívesen ismerkedek máshol lakókkal is, csak ez az előnyösebb számomra.
2020. júl. 21. 15:03
 4/8 anonim válasza:

És miért előnyösebb?

Én pl mozdítható vagyok és szívesen mennék, valamint nem itt tervezek maradni, ahol jelenleg lakom. Komolyan ez hátrány nekem, amint megmondom hol lakom, Áh az nagyon messze van... mintha 100%-ra vennék hogy én itt akarok maradni.

2020. júl. 21. 15:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát a távolság miatt az, ha esetleg találkozni is szeretnék valakivel. Természetesen ha megismerek valakit aki nagyon szinpatikus akkor nem számít hogy milyen messze van ha szeretne találkozni. Csak azért értelemszerűen mégis csak egyszerűbb valakivel találkozni aki 30km-en belül van.
2020. júl. 21. 15:20
 6/8 anonim válasza:

Nyilván. De mondjuk csak azért nem ismerkedni valakivel, mert nem egyszerű találkozni vele hát.. nálam nem pozitív. Főleg az én esetemben.

Mindegy, bocsi hogy ideírtam ezt neked, csak már többször láttam.

2020. júl. 21. 15:26
 7/8 A kérdező kommentje:
ja, dehogy semmi gond. :)
2020. júl. 21. 15:43
 8/8 anonim válasza:
Mit lehet tudni rólad?
2020. júl. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!