Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol szerettek jobban ismerkedn...

Hol szerettek jobban ismerkedni/barátkozni: interneten vagy inkább a "való életben"?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 12:52
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Én a való életben.

Természetesen az internet is szóba jöhet.

2020. júl. 31. 13:03
 2/6 anonim válasza:
Én szeretem a netet... Mivel nekem rendkívül fontos a belső (mindenki ezt mondja, de nálam a normálisnál sokkal jobban), ezért szeretek akár hónapokat is beszélgetni, mielőtt bármi komolyabbra fordulna a helyzet. Képtelen vagyok testi vonzalmat érezni komoly érzések nélkül, és ez a neten így egyszerűbb.
2020. júl. 31. 13:05
 3/6 anonim válasza:
Neten a legjobb. Rengeteg aberrált, komlexusos, hülye embernek tűnő lényt ismerhetsz meg, akik szerencsére kb. a harmadik alkalomra úgyis felszívódnak örökre. 😀
2020. júl. 31. 13:14
 4/6 anonim válasza:
Igazából mindegy, sikerült mindkét módon, de egyik se lett tartós. Bár a neten indulók valamivel tartósabbak, de ez csak pusztán statisztika.
2020. júl. 31. 13:37
 5/6 anonim válasza:
Interneten a legolcsóbb, legkönnyebb, legkényelmesebb és x idő alatt sokkal több embert lehet megismerni, akik közül sokkal nagyobb az esélye egy normálisat kifogni, mint a való életben!
2020. júl. 31. 13:47
 6/6 anonim válasza:
Mivel reménytelen eset vagyok, így a neten.
2020. júl. 31. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!