Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hetero srácok, barátkoznátok...

Hetero srácok, barátkoznátok meleg fiúval?

Figyelt kérdés
25 éves budapesti meleg srác vagyok, és fiú barátokban nagyon nincs szerencsém. Nem nyomulok senkire, nem csak erről tudok beszélni és mégis félnek tőlem vagy nem tudom. Nem is indítok soha ezzel a való életben de nem fogom szépíteni látszik/hallatszik rajtam sajna. Jó lenne fiúkkal is barátkozni mert amúgy csomó “fiús” téma érdekel, pl. számítógép, közlekedés, sport.

2020. aug. 2. 22:23
 1/8 anonim válasza:
Számomra nem gond, ha tényleg szigorúan csak barátság. Amúgyis van párom (lány) és nem szeretnék másikat (se lányt, se fiút).
2020. aug. 2. 22:37
 2/8 anonim válasza:
Engem nem zavarna. Sőt, kifejezetten jó lenne, feltéve hogy nem akar tőlem semmit se. :D Mindig tudna tanácsokat adni öltözködésben, kinézetben stb. Mondjuk arra jó egy lány barát is... de ott félő, hogy beleszeretek 🤔
2020. aug. 2. 22:44
 3/8 anonim válasza:

Azért nem barátkoznak veled mert nem akarnak a társaságodban mutatkozni, nehogy őket is homonak nézzék.

Én nagy ívben teszek rá ki mit gondol, szal ha jó arc vagy, simán barátkoznék.

2020. aug. 2. 23:36
 4/8 anonim válasza:
Nincs bajom a melegekkel, de én nem vagyok meleg. Szóval amíg az csak, és kizárólag barátság rendben vagyunk.
2020. aug. 3. 01:07
 5/8 Deák Dominik 2020 válasza:
Nem szempont a szexuális orientációd, bár csajokkal általában jobban kijövök.
2020. aug. 3. 08:03
 6/8 anonim válasza:

Engem nagyon kényelmetlenül érintene ilyen esetben valami kis kedveskedés. Nem tudnám, hogy valami több megmozdult, vagy tényleg csak haveri szívesség.

De ez csak hülye előítélet, valójában konkrét tapasztalatom nincs. Egyszer volt csak hogy pár meleg rámnyomult, az kellemetlen volt

2020. aug. 3. 20:45
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök hogy van aki igen, van még remény. Azt is megértem ha valaki rossz tapasztalatok miatt óvatos, szerintem is gáz ha heteroknál nyomul valaki. De másrészt olvastam valahol hogy ilyenkor a heterok attól félnek hogy úgy kezelik őket a melegek ahogy ők a nőket (tárgyként). Túlzás, meg általánosítás de lehet benne valami.

Még annak a válaszolónak is igaza van akinek törölték a válaszát, hogy amúgy máshogy vagyunk bekötve agyban, mi fejben valahol férfiak-nők között vagyunk.

2020. aug. 3. 23:38
 8/8 anonim válasza:
Heteró vagyok, az eggyik legjobb barátom az meleg nagyon jó fej kedves barátságos, tehát nekem ez fontos jó barátságos.
2022. ápr. 9. 05:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!