Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek ebből lehet...

Szerintetek ebből lehet hátrányom a barátkozásnál?

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni az egyetemet, és a csoporttársaim tartanak egy iszogatást ismerkedés céljából(ELTE). Viszont én vidéki vagyok és nem igazán tudnám megoldani, hogy elmenjek. Elég sokan tudnak menni, szerintetek ez nagy hárány lenne, és oldjam meg inkább, hogy eltudjak menni?

2020. aug. 5. 09:34
 1/6 anonim válasza:
Semmi hatranyod nem fog belole szarmazni, ahogy abbol sem ha nem megy az ember golyataborba. Ezek a legnagyobb tevhitek. 3-4 evet fogsz az egyetemen tolteni, nem ez az egy nalod van megismerkedni az emberekkel hidd el :)
2020. aug. 5. 10:10
 2/6 anonim válasza:

Vitatkoznék az egyessel. Persze hogy lesz ebből hátrányod, csak gondolj bele:

Első óra előtti várakozás, kivel fog az illető beszélni? Egy idegennel, vagy valakivel akivel már ismerik legalább kicsit egymást?

2020. aug. 5. 11:19
 3/6 anonim válasza:
Nem mindegy hogy hol talalkoznak eloszor? Ha elmegy iszogatni, akkor ott fog eloszor idegenekkel beszelgetni. Miert ne lehetne ora elott idegenekkel beszelgetni? Persze aki bexari, annak konnyebb ugy ahogy te mondod, de amigy mind1.
2020. aug. 5. 11:31
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ha jó lesz a buli nem is kellesz aludni menj
2020. aug. 5. 12:05
 5/6 anonim válasza:
"kellesz aludni menj"? heh?
2020. aug. 5. 12:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát azért inkább nem utaznék úgy 3 órát, szóval jó ha van szállás🤣 rgyebkent nem tudom meg eldonteni, megeri-e hogy menjek, vagy mekkora problema ha kihagyom
2020. aug. 5. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!