Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki ismerkedni?

Winternacht kérdése:

Valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 27 éves srác vagyok Nyíregyházáról. Az elmúlt években eléggé bezárkóztam és kevés emberrel tartok kapcsolatot, ezért szeretnék kicsit kilépni a komfortzónámból és változtatni. Kíváncsi vagyok, hogy találok-e itt olyan embert, aki nyitott, értelmes és vevő a komolyabb beszélgetésekre is. Kor/nem nem számít, bárkivel ismerkednék, ha akad közös téma. Kifejezetten érdekel a pszichológia, az önismeret, a filozófia és a művészet úgy általában, továbbá szeretem a természetet és az állatokat, szeretek olvasni és verset írni, sportolni, a mélyenszántóbb kérdésekkel meglévő animéket, sorozatokat és játékokat. Ettől függetlenül nem vagyok vér komoly, akad nálam – sajátos, de létező – humorérzék és bár introvertált vagyok, nagyban igénylem az emberek társaságát időközönként és szeretem a tartalmas beszélgetéseket. Röviden ennyit rólam, asszem’. Írj, ha felkeltettem érdeklődésed. :)



2020. aug. 14. 01:11
 1/3 anonim válasza:
Szia, én szívesen beszélgetek veled:)
2020. aug. 14. 06:31
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nem pont Nyíregyházán lakok, de ha van kedved írj, majd meglátjuk, hogy működik-e a beszélgetés :)

2020. aug. 14. 23:00
 3/3 anonim válasza:
Jani Nyíregyházán lakom 35 éves vagyok Szívesen beszélgetek
2021. máj. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!