Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány,hőlgy...

Van itt olyan lány,hőlgy akivel komolyabb mélyreható filozófikus ,teólógia stb ezotéria{HAMVAS Béla,Dúl Antal,POpper PÉTER,Ernest Hemingway ,Szécsi PÁL,jÓZSEF Attila tudnánk filozofálni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 22:37
 1/6 anonim válasza:
Előbb tanulj meg helyesen írni!
2020. aug. 15. 22:58
 2/6 anonim válasza:
Velem lehet filozofálni, de sajna fiú vagyok, szóval bocsi :(
2020. aug. 15. 22:59
 3/6 A kérdező kommentje:
A ravasz gorogről Arisztotelész,,vagy bármi témában {sport,természet,királylán ókor róma bármi,én ugg gondolom,hogy az emberi lélekfről itt magyarországon:hamvas és Jőzsef Attila ismerte a legtöbet,persze voltak nagy pszichiáterek stb,de a tudásuk az előzőekhez képest szürke eminanciások voltak.Lehet itt majd Trollkodni,de akkor trolllkodj, ha elolvastál 1 Hamvas Bélát stb
2020. aug. 15. 23:02
 4/6 A kérdező kommentje:
einézést a helysírási botlásokért,te okos troll,olvass,halkam megjegyzen, személyesen ismertem az akkori DÍVÁKAT{szúcs judit, Mari Zsuzsi Medveczkyt Kovács KAti,trolllkodhatsz,de akkor még tervben sem voltál apédéknál,amikor Medveczky Ilona nekem adta a gyönyörű fefér seyem sálát,ami már akkor tőbbet ért mint ......mindegy
2020. aug. 15. 23:22
 5/6 anonim válasza:
Ez az új "bika" cucc amiről mostanában hallani?
2020. aug. 16. 01:07
 6/6 anonim válasza:

Én szívesen beszélgetek az élet nagy kérdéseiről és gondolkodóiról (főleg Hemingway-ről) de nálam az elsődleges szűrő a helyesírás és fogalmazás. Úgy vagyok vele, hogy aki nem tud egy kérdést olvashatóan összerakni, akkor a fejében túl nagy az üresség egy értelmes és érdekes beszélgetéshez. A #4 válaszodban írt személyeskedés és érdemtelen önfényezés pedig egy kifejezetten ostoba embert takar.

Szóval hiába csábító az ajánlat, ha a beszélgetőpartner nem az. Ha valaki beszélgetne a témában, aki nem a kérdező, az írjon nyugodtan. Mindig érdekes új szemléleteket megismerni.

22/L

2020. aug. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!