Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok valakinek van kedve...

Lányok valakinek van kedve beszélgetni? 21/L

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok. Kamucsajoknak nincs eséllye ne is próbálkozzatok. Aki viszont tényleg lány és van kedve csajos dolgokrol beszélgetni az írjon.
2020. aug. 17. 20:57
 1/10 anonim válasza:
"Kamucsaj", azt valószínűleg te is kamucsaj vagy xd
2020. aug. 17. 21:03
 2/10 Anonim_user válasza:
Xd, nem tudom hogy fogsz kapni nem kamu csajokat
2020. aug. 17. 21:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Meglátjuk ha nem akkor nem akkor se leszek depis 🤷‍♀️
2020. aug. 17. 21:54
 4/10 anonim válasza:
Kerdezo megirtam nekem priviben, hogy amigy csavo :D
2020. aug. 17. 22:01
 5/10 anonim válasza:
Latszodik az irasan, hogy csavo, gondoltuk mi is hogy az.
2020. aug. 17. 22:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Uram isten 🤣 azert nem csavoval akarok beszelni mert a harmadik mondatnal mar kuldi is a farkat. Csak unatkozom es egybol pasi vagyok 😅
2020. aug. 17. 22:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaa es nem irtam meg semmint senkinek privatban.
2020. aug. 17. 22:07
 8/10 anonim válasza:

Szóval bármilyen csávóról legyen is szó, két mondatig tud eljutni és utána már csak képlövésre képes.

Csajok!

Minden értelmes srác nevében kérlek, ezzel a tuskóval ne álljatok szóba.

Ennél ti is jobbat érdemeltek.

Lehet a barna hajú lányokról vagy a zöld szemről is ugyanolyan lenéző általánosítással gondolkodik mint a férfiakról.

Undorító.

2020. aug. 17. 22:32
 9/10 A kérdező kommentje:
8. válaszoló bocsánat ha megsértettelek, de bármilyen kérdést írok ki általában olyan uzeneteket kapok... egyszer menstruációval kapcsolatosat kérdeztem és olyanok jöttem priviben, hogy élvezem e mikor felnyomok egy tampont meg hogy küldök e képet a véres betétemről. Nyilván vannak itt normális srácok csak olyan nehéz kiszűrni, de igaz nem szép dolog az általánosítás szóval ezért bocsánat.
2020. aug. 17. 22:41
 10/10 anonim válasza:

Hát ezek valóban rémes tapasztalatok, így érthetőbb ha óvatos vagy.

Emellett értékelem, hogy visszavontad, remélem, találsz magadnak egy értelmes beszélgetőpartnert.

2020. aug. 17. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!