Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Itt vagy mosonmagyaróvári...

Itt vagy mosonmagyaróvári gyönyörű lány? 2020.08.20

Figyelt kérdés

Láttam egy gyönyörű lányt 2020.08.20-án Mosonmagyórváron a Kossuth Lajos utcában 19:00-19-20 között egymásra néztünk és ő rámköszönt. (Nem ismerjük egymást, lehet összekevert valakivel..de nem vagyok benne biztos ezért is írtam ki a kérdést)

Ha véletlenül látnád ezt írj!



2020. aug. 21. 18:09
 1/8 anonim válasza:

Én a helyedben leírnám hogy nézett ki, mi volt rajta, ha volt valami ismertető jele szemüveg, valami karkötő, milyen táskája volt stb...

Szerintem kicsi az esélye hogy Ő is nézi ezt az oldalt vagy meglátja a kérdést, de lehetséges hogy valaki ráismer és többet tud segíteni neked hogy megtaláld.

Meg a helyi közösségi csoportokban nézz körül fb-n például lehet lesz némi esélyed arra hogy megtaláld.

2020. aug. 21. 18:26
 2/8 anonim válasza:
Hallod, Óvári vagyok(vagyis levéli, de Óvárra járok suliba). Hány éves volt a lány? Van rá esély, hogy ismerem. Privátban leírhatod, hogy nézett ki, milyen ruhában volt. Érdekel engem is a szitu.
2020. aug. 21. 22:00
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt, hogy hány éved volt meg nem tudom mondani mostanság egy 18évesnek kinéző lány lehet csak 14.

De szerintem 15-18 között egy lenge nyári fehér egyberuhában volt (vagy miben)

2020. aug. 21. 23:44
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi, egyébként a válaszokat, de tényleg nehéz (szinte esélytelen) megtalálni így bárkit is, ott helyben kellett volna megkérdeznem, hogy most nekem köszöntél e, de bicózás közbe azért nem egyszerű mutatvány.

És azt se könnyű nézni, hogy pl.volt e ratja szemüveg (de nem így emlékszem úgyhogy nem hinném)

2020. aug. 21. 23:47
 5/8 anonim válasza:
milyen frizurája volt, milyen volt a hajszíne? Ismerek jó pár szép 15 és 18 év közötti óvári lányt.
2020. aug. 21. 23:52
 6/8 A kérdező kommentje:

Húha :D

Azthiszem barna, és göndör, de látod ebben sem vagyok biztos...az arca szép volt (mondjuk ez is relatív)

De mivan ha nem Móvári volt?


Én nagyon nem a közelben lakom, csak épp mentem az állomás fele...


Ha ő ezt látná akkor biztos tudná kiről van szó, mert kb.mint gyalogos csak vele találkoztam.

2020. aug. 22. 00:02
 7/8 anonim válasza:
Több, mint egy év telt el? Megtaláltad a lányt esetleg :D?
2021. szept. 4. 16:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem :(
2022. febr. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!