Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Onk barátkoznának olyannal...

Onk barátkoznának olyannal akinek nincs furdoszobaja?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 13:36
 1/8 anonim válasza:
Enk nem barátkoznenk olyannal akinek nincsen fürdőszobája. Nem tudom milyen életszínvonalon élhet, elég sokat elárul ha nincs dedikált fürdőszoba(hanem mondjuk közös)
2020. szept. 8. 13:44
 2/8 anonim válasza:

Sajnos nagyon sok embernek, leginkább a pár személyes faluk lakosainak nincsen fürdőszobájuk! Az még nem jelent semmit, hogy valakinek nincs fürdőszobája. Attól még némelyik ember sokkal jobban odafigyelhet a tisztálkodásra, mint azok, akiknek van fürdőszobájuk!


Szerintem a válaszom egyértelmű.

2020. szept. 8. 14:06
 3/8 anonim válasza:
Hamarabb barátkoznék olyannal, akinek nincs, de igényesen néz ki, mint akinek van, de nem használja.
2020. szept. 8. 14:11
 4/8 anonim válasza:
Ez a lehet-e fürdőszoba nélkül házat építeni mai kérdésből jött? :D
2020. szept. 8. 14:12
 5/8 anonim válasza:
Ebben nincs logika xd ja meg tanulj meg írni .
2020. szept. 8. 14:19
 6/8 anonim válasza:
2020. szept. 8. 14:39
 7/8 Furujika válasza:
Igen. A szemelyisegedtol fugg, hany baratod lesz. A lenyeg, hogy ne legyen testszag es zsiros haj. Ha valasztani kell, testszag ne legyen es kicsit zsiros haj az oke baratkozashoz. De ha baratno/barat kell, oda mindketto kriterium fontos.
2020. szept. 8. 16:36
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező, én barátkoznék olyannal, akinek nincs fürdőszobája. Barátaim, ismerőseim között van olyan, akinek eléggé vagány fürdőszobája van, de társalgok olyanokkal is szívesen, akiknek vezetékes víz sincs az udvaron vagy a házban.

A Földön rengeteg ember éhezik, sokuknak nehéz ivóvízhez jutni, és szerintem a bolygó lakosságának csupán kis százaléka rendlelkezik fürdőszobával.

Ráadásul ha valaki bérli a lakást (vagy szobát, házat), akkor a fürdőszoba sem az övé, csak bérli:))

2020. szept. 8. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!