Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha valaki Asperger szindrómás,...

Nmpn86 kérdése:

Ha valaki Asperger szindrómás, megfelelő kommunikációs tréninggel tud-e majd barátkozni másokkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban érintettek válaszát várom! Még nincs diagnózisom, de tervben van a diagnosztizálás. Mindig is nehéz volt az emberekkel a kapcsolatom. Nem ment a barátkozás és a társkeresés sem. Nem tudom magam megszerettetni senkivel. Ha tegyük fel kiderülne, hogy mégis autizmus van a háttérben, akkor kaphatok-e segítséget? Én már úgy érzem mindent megtettem, amit tudtam, hogy javuljon a kommunikáció. De úgy érzem, ez egyedül nem fog menni. Jelenleg teljesen egyedül élek egy lakásban, ami introvertáltként még annyira nem vészes, de néha hiányzik a társaság vagy egy társ az életembe.

2020. szept. 11. 20:34
 1/3 anonim válasza:

Az egyik barátnőm aspergeres volt (vagyis most is az, de a barátság megszakadt)... Néha volt ami "nehezebben" működött, de nem nagyon zavart. Az öleléseket annyira nem tűrte, talán inkább ha ritkán a vállához nyúltam az annyira nem zavarta.


Esetleg ha gondolod beszélgethetünk :) Elég kedves, elfogadó, kommunikatív vagyok

2020. szept. 11. 20:41
 2/3 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2020. szept. 11. 21:31
 3/3 A kérdező kommentje:
41 F
2020. szept. 11. 21:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!