Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet itt lelni olyan lányt,...

Lehet itt lelni olyan lányt, aki szeretne barátkozni/ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem társkereső meg miegymás. De, ha már létre hoztak ilyen szekciót az oldalon, akkor gondoltam megpróbálom. Barátkozás/ismerkedés alatt azt értem pontosan, hogy lány személyében szeretnék olyan társat/barátot keresni, akivel lehetne kirándulni/túrázni, vagy épp kockulni valamivel. Aki magára ismer a fentiek alapján, szívesén megismerkednék vele. De, ha csak szimplán barátkozás a cél, attól sem tántorodok el.

23/F



2020. szept. 19. 18:44
 1/5 anonim válasza:
turatars.com
2020. szept. 19. 18:51
 2/5 anonim válasza:

Ha tényleg csak barátkozás, akkor benne vagyok :) de bevallom, az gyanús, hogy ha tényleg csak barátkozás egyfelől a szándék, akkor az barát férfi is lehetne, nem? :))

Egyébként én nem vagyok túl kocka, de viszont a túrázást nagyon szeretem. Ha esetleg volna pár közös témánk, szívesen barátkoznék.

19 (L)

2020. szept. 19. 19:13
 3/5 anonim válasza:
én baratkoznek veled
2020. szept. 25. 03:37
 4/5 anonim válasza:

Kicsit érdekesek ezek a "csak barátkozás is lehet" posztok, mivel általában mégis mindig ellenkező nemű embert keresnek.

19/L

2020. nov. 14. 22:55
 5/5 anonim válasza:
#4 De ha egyszer ily orientáltságú.
2020. nov. 14. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!