Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek barátkoz...

Lenne kedve valakinek barátkozni,ismerkedni?

Figyelt kérdés

34éves 2gyerekes anyuka vagyok. Szombathelyről. Van hasonló nő vagy férfi /kizárólag barátság mert férjnél vagyok/ aki barátkozna,ismerkedne?

Sajnos nincsenek barátaim. Pedig jó lenne beszélgetni ismerkedni. Nem rég költöztünk ide és nem sok mindenkit ismerek még. Akiket igen velük meg nem igazán jött össze a barátság.



2020. okt. 9. 21:01
 1/4 anonim válasza:
Szombathely? Ma meg csak pentek van :)
2020. okt. 9. 21:07
 2/4 anonim válasza:
Jajj, de viccesek vagyunk...
2020. okt. 10. 01:00
 3/4 anonim válasza:

Én talán. (Nem, nem lakom Szombathelyen. Onnan utazott fel egy régi ismerősöm nemrégen a fővárosba.)


Amennyire kedveltem és "felnéztem" rá, akkora HATALMAS CSALÓDÁST OKOZOTT tegnap nekem... őszintén sajnálom, hogy évekkel ezelőtt ennyire félreismertem. Nagyon megváltozott.


Ui: de hát nem egy befolyásolhatatlan, "szilárd" jellemű az illető. (Régebben is kiütköztek ezek a jellemhibái és most csak megerősödtek...)

2020. okt. 10. 06:47
 4/4 anonim válasza:

Szia.


Miért hiányoznak a barátok?

A pároddal nem szoktatok beszélgetni?


F.44

2020. okt. 10. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!