Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni, beszélgetni? L

Figyelt kérdés

Szeretnék új emberekkel megismerkedni, barátkozni. Nem tudom itt mennyire lehet tartós ismeretségre szert tenni, de gondoltam egy próbát megér.

Ha esetleg van kedved akkor kezdetnek nyugodtan írj privátba, de a későbbiekben akár máshol is beszélhetünk 😊



2020. okt. 19. 15:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
Na, egy újabb troll. Trollbamondás.
2020. okt. 19. 15:24
 2/14 anonim válasza:
Nem lep meg... Szinte az összes L betűs kamus...
2020. okt. 19. 15:25
 3/14 anonim válasza:

Istenem, k*rjatok már ki az ilyen kérdések végére egy kort, nemet, sőt ha nagyon jófejek akartok lenni, akkor egy tartózkodási helyet is.

Olyan nagy kérés???

2020. okt. 19. 15:26
 4/14 anonim válasza:
Na az előző válaszolók miatt nem lehet itt normálisan barátkozni. Csak mondom, se a nem, se a kor, se a tartózkodási hely nem számít. Egy barátságnál ez abszolút nem lényeg, Magyarország pedig kicsi ország, nem probléma elutazni akár az egyik végéből a másikba. Még ha az USÁban lennénk, fontos lenne, de itt nem. Kérdező, ha te is egyetértesz ezzel, szívesen megismerlek.
2020. okt. 19. 15:30
 5/14 anonim válasza:
#4: Nem (csak) ezzel van a baj, bár mondjuk egy dolgozó ember nem fog kivenni 2-3 nap szabadságot csak azért, hogy utazgasson mondjuk Záhonyból Körmendre. Nekem pl. igenis számít, hogy ki hány éves, milyen nemű, merrefelé lakik, mert nyilván másképp beszélek egy 20 éves sráccal, mint az 50 éves Mari nénivel. Az meg már megint más kérdés, hogy milyen pszichopata buzzantók rejtőzködhetnek az "L" betűk mögött, én is futottam már bele ilyenbe.
2020. okt. 19. 15:36
 6/14 A kérdező kommentje:
En ugy gondolom, hogy baratsagban nem a kor szamit, illetve nekem a tavolsag sem okoz gondot, en benne vagyok akar csak netes irogatasban is, de aki privatban ir annak nyilvan tobbet is elarulok :D
2020. okt. 19. 15:58
 7/14 anonim válasza:
amúgy meg ott van hogy L=lány
2020. okt. 19. 16:27
 8/14 anonim válasza:
Ez fixen egy újabb troll. Nem tudom miért jó nektek mások hülyítése egy ismerkedős kategóriában.
2020. okt. 19. 16:34
 9/14 anonim válasza:
Persze hogy troll. Nekem se válaszol.
2020. okt. 19. 16:35
 10/14 anonim válasza:
Hát, ha friss a regisztrációja akkor aztán várhatjátok, hogy egyből válaszoljon, ha csak 15 percenként tud egy üzit írni.
2020. okt. 19. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!