Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki barátkozni(Sze...

Szeretne valaki barátkozni(Szeged)?

Figyelt kérdés
Sziasztok!21 éves szegedi egyetemista vagyok. Ez előtt Debrecenben jártam egyetemre. Új vagyok a városban és a vírus miatt a szaktársakkal nem nagyon tudtam közelebbi kapcsolatba kerülni. Komoly párkapcsolatom van. Olyan barátokat keresek, akikkel tudunk együtt főzni, filmezni, moziba, buliba járni. Mindent megbeszélni és társak lenni. Ennyi ami fontos. BARÁTOKAT KERESEK NEM PÁRKAPCSOLATOT

2020. okt. 20. 09:06
 1/2 anonim válasza:

Igaz barátnő kereső | nlc

nlc.hu › Fórum

Sziasztok! Debrecenben nem keres valaki barátnőt? Én egy 23 éves lány vagyok. ... 19 éves csajszi vagyok, egyetemista és még fiatal éveimben szeretném tényleg élni az ... Én 27 éves szegedi lány vagyok, de már 4 éve Pesten élek. ... Egy éve költöztem Budapestre, jelenleg még egyetemre járok. ... Szeretnék barátkozni!


Gólyatáborkörkép: hol buliznak a pécsi, debreceni és szegedi ...

eduline.hu › felsooktatas › golyatabo...

Translate this page

Gólyatáborkörkép: hol buliznak a pécsi, debreceni és szegedi egyetemisták? ... programok is lesznek a debreceni, a pécsi és a szegedi egyetem gólyatáborain. ... Az elsőéves orvosoknak a Saverne, a Stereotrip a pécsi Halott Pénz zenél majd, lesz ... A Természettudományi Kar tábora augusztus 21-24-ig, Sikondán lesz.

Missing: Sziasztok! ‎vagyok. ‎jártam ‎Barátkozni ‎szeretnék


lányok útja a műszaki diplomáig - Nők a Tudományban ...

nokatud.hu › Lanyok_utja_a_muszaki_diplomaig

PDF

Öt elsőéves hallgatónő az Óbudai Egyetem BGK, KVK és NIK Karairól. ... 21 Az általa közölt táblázatból látható, hogy a műszaki területekre nem első helyen jelentkezők ... Végezetül arra a fontos problémára szeretnék röviden kitérni, hogy az első ... kinéztem az ELTÉ-n szakot, a Pázmány-on szakot, a debreceni egyetemen ...

2020. okt. 21. 05:32
 2/2 A kérdező kommentje:
Öhm..oké
2020. nov. 19. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!