Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedved valakinek ismerke...

Lenne kedved valakinek ismerkedni, barátkozni, kortól, nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék, barátkoznék kortól, nemtől függetlenül. Biztosan sokaknak számít az mennyi idős és milyen nemű vagyok, így kiírom hogy 35 éves múltam és férfi vagyok. A barátkozás számomra úgyis megfelelő ha csak online térre korlátozódik, amolyan beszélgetőtárs formában, de a későbbiekben akár élőben közös programokat is szervezhetünk abban az esetben ha Debrecenben vagy annak környékén lakik az illető. Megjegyzem egyedülálló vagyok és nem szeretnék párkapcsolatot, sem pedig alkalmi vagy szexkapcsolatot, csakis barátságról lenne szó.

2020. okt. 25. 18:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rossz kategóriáért, utólag vettem csak észre hogy rossz kategóriába írtam.
2020. okt. 25. 18:04
 2/8 anonim válasza:
hol laksz
2020. okt. 25. 18:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Debrecen mellett lakom.
2020. okt. 25. 19:06
 4/8 anonim válasza:
Nem biztos, hogy jó beszélgető partner lennék és nem is érek rá mindig/egyből, de szívesen meghallgatlak/ segítek, ha tudok. Ha így is van kedved, akkor írj nyugodtan.
2020. okt. 25. 21:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem valamilyen konkrét probléma miatt írtam ki a kérdésem, csupán barátkoznék olyan emberekkel akikben van némi nyitottság és elég affinitást éreznek erre vagy ha barátkozni nem szeretne senki, témától függetlenül egy szimpla beszélgetéssel is teljesen kiegyezem amennyiben valakinek ehhez lenne kedve. Hozzád hasonlóan én sem érek rá mindig, :) de amikor időnk és kedvünk van majd írunk egymásnak. Annyi apró probléma van még hogy én új vagyok itt, emiatt csak 15 percenként tudok 1 üzenetet írni.
2020. okt. 25. 21:22
 6/8 anonim válasza:

4-es vagyok.

Természetesen én is így gondoltam, csak mivel nem garantált, hogy megfelelő beszélgető partner leszek, ezért próbáltam a "meghallgatlak/segítek"-el kifejezni a próbálkozásomat. Illetve sajnos nem mindenki számára szokott egyértelmű lenni, hogy a másik se ér rá állandóan, gondoltam jobb ezt az elején leszögezni.

Az üzenet váltással kapcsolatban pedig van számtalan kommunikációs felület, ahol lehet beszélgetni, nem muszáj itt.

2020. okt. 26. 11:07
 7/8 anonim válasza:
Nekem is lehet írni nyugodtan. Általában napi 1-2x nézek fel, nem lógok itt egész nap, de mindig választolok. Szívesen barátkozom. :)
2020. okt. 26. 23:59
 8/8 anonim válasza:
Szia 😊
2020. nov. 4. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!