Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Enyhén bipoláris ember ismerke...

Enyhén bipoláris ember ismerkedni?

Figyelt kérdés
Bár diagnózis nincs, de kezdem úgy érezni, hogy enyhén bipoláris vagyok. Lenne kedve valakinek ismerkedni, aki ugyanezzel küzd? (20-on éves lányok leginkább, én is az vagyok)

2020. nov. 1. 20:07
 1/7 anonim válasza:
nem hinném, hogy itt találsz, bár sajnos pont ez egy olyan dolog, hogy nem fogsz vele jól járni. meg az sem biztos, hogy te is vagy épp a másik fél csak enyhén az. könnyű becsapni saját magunkat, ameddig hivatalosan szakember nem vizsgálta a dolgot.
2020. nov. 1. 20:09
 2/7 anonim válasza:
Én nem hiszem, hogy az vagyok, de szívesen beszélgetek veled. :) 21/N
2020. nov. 1. 21:42
 3/7 anonim válasza:
ha teheted, keress fel egy pszichológust, hidd el, sokat tud segíteni
2020. nov. 1. 22:24
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Bár én fiú vagyok, de szívesen beszélgetnék ha te is benne vagy, csak barátkozás érdekelne, mert van párom, gondoltam leírom, hátha amiatt nem akarsz beszélni fiúkkal, mert mindenki párkapcsolatban reménykedik. :D 21 vagyok, ha jól emlékszem 17 éves korom végére lettem diagnosztizálva bipoláris zavarral, amiről azóta szeretem elhinni, hogy eltűnt, de azért még vannak jelei.

Ha gondolod írj.

2020. nov. 2. 07:00
 5/7 anonim válasza:

Ha tényleg bipoláris vagy, akkor nem hiszem, hogy barátságnál több (vagyis párkapcsolat) konstruktív lehet két bipoláris számára. Én is az vagyok, hát belőlem egy is elég, sose bírnám elviselni, ha a párom is olyan lenne ,mint én.

Egymást rántanánk a sárba, ha épp egyikünk depresszióban van mondjuk.

2020. dec. 11. 01:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és lányt keresek, nem párkapcsolat céljából. Manapság már ezt is hozza kell tenni, de hetero vagyok.
2020. dec. 11. 09:10
 7/7 anonim válasza:
Akkor írj, ha lesz kedved beszélgetni :) .
2020. dec. 11. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!