Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan lányt keresek aki...

Olyan lányt keresek aki szeret énekelni (nem árt ha azért valamennyire tud is :D) vagy aki játszik valamilyen hangszeren, közös zenélgetéshez zeneíráshoz?

Figyelt kérdés
Én gitározok és dobolok. A stílust illetően teljesen rugalmas vagyok. Ha valakit konkrétabban érdekel a téma az nyugodtan írjon, már meglévő zenét is szívesen mutatok.

2020. nov. 4. 19:30
 1/6 anonim válasza:
A párom szeret énekelni (és hála nekem tud is :D ).
2020. nov. 4. 19:50
 2/6 anonim válasza:
Te fiú vagy lány?
2020. nov. 4. 21:57
 3/6 anonim válasza:
#2 van egy sejtésem, ha az nem jó neki, hogy a férfi "manageren" keresztül kommunikál az énekesnővel. Ez nem egy hobbi zenei projekt, itt más a szándék.
2020. nov. 5. 00:32
 4/6 A kérdező kommentje:

Szimplán most olvastam el a válaszokat... Milyen férfi manager??? "A párom szeret énekelni (és hála nekem tud is :D )". Hol van itt manager? Miről beszélsz? Hol írta hogy bármiben is szeretne részt venni, vagy mivan? Bemegyek a boltba és beállok a közepére: kenyér. Szerinted kiszolgálnak vagy mi? Manager... jó vicc Nem tudom miért kell rögtön hátsó szándéra gondolni... Bocsánat legközelebb odaírom hogy férfiak is nyugodtan jelentkezzenek csak női hanggal :D Azt aláírom hogy félreérthetően fogalmaztam a másik felét... A hangszeres részre nem csak lányokat keresek lényegében felőlem ufó is lehet.


Azt meg végképp nem értem hogy miért számít hogy fiú vagy lány vagyok...


Bár sejtettem hogy itt nem túl sok normális megnyilvánulást fogok kapni...

2020. nov. 5. 00:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem mostmár nyugodtan fogsz aludni este, hogy jó magyar ember módjára sikeresen belekötöttél valamibe az interneten. Egészség! :)
2020. nov. 5. 00:47
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én szívesen belehallgatnék a zenéidbe. :)

17 éve játszok ütős hangszereken és 8 éve írok zenéket.

2020. nov. 10. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!