Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni?

Valakinek van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és abban a helyzetben vagyok hogy nagyon sok haverom van, de egy igaz barátom se. Mindenkiben csalodtam már. A legfeltettebb titkaimat pont ezért senkinek sem mondom el. Mindig irigykedek ha filmekben vagy a való életben ilyen tipikus legjobb barátokat látok. Szeretnék csak úgy simán beszélgetni, dumálni valakivel hátha könnyebb úgy hogy nem ismerjük egymást szemelyesen. A kapcsolatra vagy 18+os dolgokra vágyók kíméljenek. Mindegy hogy fiu/lány vagy e, írjatok nyugodtan privátban.

2020. nov. 20. 01:51
 1/9 anonim válasza:
Túl öreg vagyok sajnos
2020. nov. 20. 07:47
 2/9 anonim válasza:
Amúgy igen, mi a maximum korhatár?? :)
2020. nov. 20. 08:11
 3/9 anonim válasza:
írj,ha gondolod
2020. nov. 20. 09:05
 4/9 anonim válasza:
Irj nyugodtan. 17f
2020. nov. 20. 15:04
 5/9 anonim válasza:

én az elmúlt években 3x estem bele ugyanebbe a csapdába, tisztán emlékszek, az egyik pont ugyanilyen kérdést írt ki, hogy haverjai vannak, de egy sincs, akivel megoszthatna mélyebb dolgokat. beszéltünk majdnem 1 évet napi szinten, én el is hittem, hogy megbízunk egymásban, aztán idő közben elkezdett megbízni a haverjaiban is...és fokozatosan lerázott végül mikor az egyikkel össze is jött, ott már közölte is, hogy dehát mi nem is voltunk amúgy barátok.


mondjuk itt úgysem nagyon találsz olyat, aki valóban egy lelki szemetes akar lenni, ellenben olyanokat, akik nem tudják értelmezni azt, hogy "kapcsolatra meg 18+-os dolgokra vágyók kíméljenek", és csak azért is rápróbálkoznak...az ezredik csaj hátha végül befűzhető lesz :D de mind1, sok sikert...

2020. nov. 20. 17:03
 6/9 anonim válasza:
Nekem is írhatsz ha gondolod 18/L vagyok, hasonló helyzetben
2020. nov. 20. 18:41
 7/9 anonim válasza:
Igen. Írj. L
2020. nov. 20. 21:47
 8/9 anonim válasza:
Szia. Írhatsz nekem is. 16 éves vagyok 🙂.
2020. nov. 23. 15:27
 9/9 anonim válasza:
Nekem is írhatsz 17/L
2020. nov. 24. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!