Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gödöllőn és környékén keresek...

Gödöllőn és környékén keresek olyanokat akik szeretnek kirándulni az erdőkben. :) Van itt olyan aki szívesen jönne velem?

Figyelt kérdés

Fiúkat és lányokat keresek(16-30 éves korig) akik szeretnek kirándulni az erdőkben. Nem hátrálnak meg ha esik,fúj, havazik. Szeretnék barátokat szerezni és akár eme közös hobbiból még több is kialakulhat. :)


De persze nem kötelező mindig erdőben sétálni, közös megegyezés alapján döntenénk el.


Engem Máténak hívnak és 21 éves srác vagyok, aki szeret túrázni és fotózni. :)



2020. nov. 28. 02:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
Tudom javasolni a túratárs oldalt ilyen célból.
2020. nov. 28. 08:28
 2/13 anonim válasza:

Gödöllő környékén komoly túra és bushcraft közösség van.


A kerepesi polgármester az egyik oszlopa, PAPICA BUSHCRAFT néven vannak videói a YouTube oldalon.

2020. nov. 28. 11:31
 3/13 A kérdező kommentje:
3-as kommentelő: Miért hangzik betegnek a kérdésem? Szimplán csak olyanokat keresek akik szeretnek túrázni és kirándulni.. És nem vagyok gyilkos... Ha ekkora baromságokat tudsz csak fröcsögni akkor inkább meg se szólalj mert felesleges. Látom az életed egy nagy 0 ha itt éled ki magadat és az embereket bántod...
2020. nov. 28. 20:13
 4/13 anonim válasza:
Te keresel barátokat a gyakori kérdéseken, de az én életem egy nagy 0. Érdekes...
2020. nov. 28. 20:37
 5/13 anonim válasza:

szia, én budapesti vagyok, s ha néha lenne kedved eljönni ide, felmehetnénk sétálni a hegyekbe (pl. János-hegy, Csillebérc stb). Szeretnék tartalmas beszélgetéseket folytatni a jó levegőn egy hozzám hasonlóan magányos személlyel.


(szintén Máté vagyok, 28)

2020. nov. 28. 20:48
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös kommentelő: Nagyon szívesen :) De sajnos nem nagyon tudok eljutni most Pestre így csak Gödöllőn tudok túrázni. Ha van kedved írj privátban és megismerkedhetünk egy kicsit. :)
2020. nov. 28. 21:16
 7/13 anonim válasza:
Szerencsére nem láttam a hármas kommentet, de van itt tényleg pár beteg, megkeseredett, sivár életű alak. Minden egyes ismerkedés kérdésbe belekárognak teljesen feleslegesen, itt kiélve a frusztrációjukat.
2020. nov. 29. 06:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak ilyenek és ez ellen nem lehet mit tenni..
2020. nov. 29. 11:32
 9/13 anonim válasza:

7.

Tulajdonképpen te is ,,belekárogtál'' abba amit írtam szóval...

2020. nov. 30. 13:41
 10/13 anonim válasza:
No, itt vagyok e.
2020. nov. 30. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!