Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek barátkozni...

Van kedve valakinek barátkozni? (leszbikus kategória, tudom, néha ezt nem figyeli mindenki) Ha esetleg úgy alakulna a dolog, hogy kapcsolat felé haladnánk, azt sem vetném meg, habár szigorúan csak a komoly kapcsolatok érdekelnek, a kalandok nem.

Figyelt kérdés

Elsőkörben tényleg barátkozni szeretnék, mert nincs túl sok ismerősöm, aki hozzám hasonló beállítottságú lenne. Elég sok kérdést elolvastam már itt az oldalon, és nagyon sokan azt állították, hogy itt ismerkedtek meg egy-egy barátjukkal, akikkel évek óta jóban vannak, de még többen mondják, hogy a párjukra is itt találtak rá.

Nekem itt ilyen tapasztalatom még nem volt, ezért gondoltam, kezembe veszem az ügyet, és kiírok én is egy kérdést. Hátha szerencsém lesz, mint sokan másoknak, és legalább egy értelmes emberrel össze tudok ismerkedni. Mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy itt kellene ilyen embereket keresnem, de kicsit úgy érzem, egyéb oldalakon még lehetetlenebb a helyzet.

Ja, azt majdnem lehagytam, hogy már azért idősebb vagyok, 29 éves (és természetesen lány/nő).



2020. nov. 30. 18:07
 1/5 anonim válasza:
És merre laksz?
2020. nov. 30. 18:23
 2/5 anonim válasza:

Ha gondold írj

24/L :)

2020. dec. 1. 13:40
 3/5 anonim válasza:
Szia, ha szeretnél nekem is írhatsz :) 24/L
2020. dec. 2. 09:03
 4/5 anonim válasza:
csak leszbikusokkal ismerkedsz? pedig egy barátnő bármikor jól jöhet!
2020. dec. 2. 21:20
 5/5 anonim válasza:
20/l, ha nem zavar, írj:)
2020. dec. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!