Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nincs kedve barátkoz...

Valakinek nincs kedve barátkozni? 19/l

Figyelt kérdés

Nem maradtak barátaim, most pedig alkalmam sincs barátkozni, szóval teszek egy próbát. Mindenről szeretek beszélgetni, szeretnék új embereket megismerni.

Az a helyzet, hogy már egy éve itthon tanulok, a gimis barátaim máshová mentek, nem nagyon tartjuk a kapcsolatot én pedig jövő szeptemberben kezdem az egyetemet, már egy ideje nem volt alkalmam barátkozni sehol és nagyon egyedül érzem magam.



2020. dec. 10. 19:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hol laksz? Ha Pest környékén, akkor szívesen barátkozom, írj :) F24.
2020. dec. 10. 19:32
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Pest környékén :c.
2020. dec. 10. 19:33
 3/12 anonim válasza:
Szia, merre vagy? Én Szolnok fele
2020. dec. 10. 19:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Hajdú-Bihar megye.
2020. dec. 10. 19:35
 5/12 anonim válasza:

Most ez nem a legjobb időszak erre, de ha ennek vége, akkor javaslom, hogy menj el olyan helyre, ahol hasonló érdeklődési körű emberek vannak. Szeretsz valamilyen sportot? Vannak klubok (hiszen nekik is meg kell élniük valamiből és az amatőr, hobbi sportolk bérletei jó bevétel). Szeretsz olvasni? Vannak könyvklubok. Nyelvet tanulni, gyakorolni? Vannak csoportok, akik összejárnak gyakorolni, vagy külföldiek, akik magyarul szeretnének gyakorolni, cserébe a saját nyelvüket tanítják. Valami kézműves dolgot szeretsz csinálni? Vannak tanfolyamok, csoportok. Stb...

Tudom, nem ez volt a kérdés, de szerintem nem a gyk-n fogsz barátot találni. Esetleg fb-on csatlakozz olyan csoportokhoz, akiknek ugyanaz az érdeklődési körük, mint neked és ott találhatsz barátokat.

2020. dec. 10. 19:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó!
2020. dec. 10. 19:48
 7/12 anonim válasza:
Hát most csak online tudsz ismerkedni. Én is csak azt tudom elmondani kábé mint ötös, annyi, hogy nekem például a sorozat nézés, gondolok animékre, vagy fantasy, vagy bármi ami megtetszik, az segíteni szokott ha egyedül érzem magam. Ha gondolod próbáld ki, kesöbb meg lehet, hogy így találsz magadnak egy közösségi csoportot ahol tudsz majd barátkozni. Nem egy ilyen nagyobb beszélgetős csoport van ami egy adott sorozatra, vagy műfajra épül fel.
2020. dec. 10. 22:48
 8/12 anonim válasza:
Ha nincs ellenedre, szívesen megismerlek. Bár a járványhelyzet alatt csak online barátság, de addig jól megismerjük egymást, utána bárhova elmegyek az országban és egy kicsit akár a határon túlra is, a találkozással nem lesz gond, ha végre vége lesz ennek.
2020. dec. 11. 09:51
 9/12 anonim válasza:

nekem is írhatsz vágyom egy barátra szintén

bár nem ajánlom magam nem sok mindenről tudom beszélgetni.

2020. dec. 11. 12:06
 10/12 anonim válasza:
#9 írni se tudsz, nemhogy beszélni...
2020. dec. 11. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!