Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkoznál egy ilyen lánnyal?

Barátkoznál egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Barátkoznál egy gyógyuló félben lévő depressziós lánnyal?Vagy ez kizáró ok?Nem az a kamu depressziós lány hanem komoly gondjai voltak az életben és igyekszik meggyógyulni.Elég jó úton halad a gyógyulás felé.

2020. dec. 25. 00:05
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
nem
2020. dec. 25. 11:52
 22/36 anonim válasza:

elég nehéz ezt eldönteni...nekem volt ilyen barátom. ő számíthatott rám, és emiatt én is próbáltam benne bízni. külső környezeti hatások miatt visszaesett, na azóta nem beszéltem vele, elzárkózott.


én empatikus embernek tartom magam, mégis azt mondanám, hogy mégegyszer ebből nem kérnék, még akkor sem, ha azt állítja magáról, hogy ő már kifele jön belőle és engedni fogja, hogy ebben a partnere lehessek.


sőt az itteni viszonyokból kiindulva én nem is tanácsolnám, hogy idegen emberekkel próbálkozzon, inkább próbáljon régebbi kapcsolatokat helyrehozni. ahogy más is írta, rengeteg potyaleső lúzer van, akik rárepülnek a gyógyíthatatlan beteg, haldokló csajra is, mert tényleg abban bíznak, hogy ezek az emberek terhek a normál embereknek, és emiatt nagyon is rájuk volna szorulva...csak miután a 200. ilyen ember lenne nekik, borítékolható, hogy gyorsan csalódáshoz vezetne, az meg egy gyógyuló félben lévő depressziós embert elég könnyen visszalök a mélybe...de ezt ezek a nyomorultak fel sem fogják, már hálózzák is be a 201. személyt...

2020. dec. 25. 12:10
 23/36 anonim válasza:
Ennyi kanos barmot 😂😂
2020. dec. 25. 12:14
 24/36 anonim válasza:

Szia! Persze! Én szívesen beszélgetnék is veled, ha esetleg van kedved, írj nyugodtan. Nem ígérem, hogy segíteni is tudok, de nagyon jól tudok meghallgatni embereket, szóval ha csak kiafnák magadból valamit, akkor is kereshetsz.

22 éves srác vagyok egyébként.

2020. dec. 25. 21:41
 25/36 anonim válasza:
24. ez a különleges képességed, hogy jól meg tudod hallgatni az embereket?🤔 egy zseni vagy, ki ne hagyd ezt a lehetőséget, rögtön próbálkozz be, hátha pont rád van szüksége😏
2020. dec. 25. 22:15
 26/36 anonim válasza:
Az emberek meghallgatasabol mindenki jo. Eleg ha annyit visszairsz a regenyere, hogy ok es meghallgattad, kesz. Szenzacios. Ennyit kiehezett balfekot reg lattam egy helyen.
2020. dec. 25. 22:49
 27/36 anonim válasza:
25-ös, most nem tudom, mi bajod van. Más segítene a kérdezőnek, te meg csak itt kötözködsz. És ha ez a cseppet sem különleges képességem, akkor mi van? Sokat beszélni nem szeretek/tudok, de mások gondját-baját (vagy éppen örömét) nagyon figyelmesen (és szívesen) tudom meghallgatni, és ha esetleg végül mondok rá valami véleményt, tanácsot, annak súlya szokott lenni. Ezt a barátaim értékelni szokták, gondoltam hátha a kérdezőnek is jól jön. De mindegy, akkor hagyjuk a csudába.
2020. dec. 25. 22:49
 28/36 anonim válasza:

#26 Mindenki jó benne?? És azokkal mi van, akik pl. végig telefonoznak, miközben dumálok nekik, esetleg néha közbeszólnak, hogy "Ühüm", aztán 5 perc múlva már azt sem tudják, miről volt szó? Szerintem nincs olyasmi, amiben "mindenki jó".

Nem értem, te meg #25 minek bántjátok egyből a másikat. A kérdező el tudja dönteni, hogy akar-e írni a #24-nek vagy bármelyik másik válaszolónak.

Amúgy a kérdésre válaszolva: igen, barátkoznék egy ilyen lánnyal. Nekem is voltak komoly gondjaim, és sokat jelentett, hogy voltak, akik nem hagytak el akkoriban, hanem támogattak.

20/F

2020. dec. 25. 22:57
 29/36 anonim válasza:
Írj ha szeretnél 🙂
2020. dec. 25. 23:05
 30/36 anonim válasza:
25-26. a meghallgatás nem segítség. nekem is vannak problémáim, de nem terhelem vele a barátaimat most, mert találkozni nem nagyon tudunk, neten meg az, hogy elpanaszolom a bajomat, ők meg mondanak rá valami közhelyes okosságot, az még nem tehetség és nem leszek előrébb semmivel. már csak mert az, aki nem annyit ír, hogy "ok" meg "ühüm", az közhelyeket durrogtat...az se jobb semmiben. 22-es jól írja. ha valakinek gondja van, de egyébként már látja az alagút végét, jobban jár, ha ismerősöket keres fel. ők legalább tudják, tényleg miben van/volt...egy vadidegen, aki eleve nem is tudja a probléma gyökerét, mert akkor nem volt mellette, pláne nem tud hatékony tanácsot adni...
2020. dec. 26. 10:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!