Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan emberekkel szeretnék...

Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik rendőrként dolgoznak. Találhatok itt ilyen egyéneket?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon a szakmában dolgozni, azonban sok rosszat hallottam a munkával kapcsolatban. Nincs egy ismerősöm sem aki ott tevékenykedne, ezért jó lenne ha valakinek feltehetnék pár kérdést, vagy mesélne a tapasztalatairól.

Kicsit el vagyok keseredve a sok negatív vélemény végett, mert úgy érzem ez számomra egy álommunka lenne, de félek, hogy csalódni fogok.

Szóval van köztetek olyan aki szívesen beszélgetne velem erről a témáról? :D Előre is köszönööm!


2021. jan. 3. 23:05
 1/7 anonim válasza:
Csalódni fogsz.
2021. jan. 3. 23:59
 2/7 anonim válasza:
nem
2021. jan. 4. 00:03
 3/7 A kérdező kommentje:
De látod első te is jártas vagy a témában ha már előre tudod, és csak ennyit mondasz, hogy csalódni fogok. Ez nem beszél le, csak kétségekkel tesz teli, legalább akkor fejtsd ki légyszi, hogy tudjam mi várna rám, mert még mindig dönthetek másképp. (És erre ne csak azt írt hogy dönts másképp xd)
2021. jan. 4. 00:18
 4/7 anonim válasza:
Egy rossz döntés, egy félrelépés és az egyetlen dolog amihez értesz, a szakmád, teljesen értékét veszti. Más szempont: a mostani kormányt védeni sem egy hálás munka, de lehet ez még sokkal rosszabb is, és akkor vagy a "nép" ellen dolgozol, vagy munkanélküli vagy. Megéri ebbe belemenni? Eleve állami szférában dolgozni szerintem nem egy okos dolog mondjuk.
2021. jan. 4. 00:21
 5/7 anonim válasza:
Én készenlétis vagyok, ha megfelel, szívesen válaszolok.
2021. jan. 4. 00:23
 6/7 anonim válasza:
Csalodni fogsz...
2021. jan. 4. 01:46
 7/7 anonim válasza:

Érdeklődhetek a "készenlétisek" összetett feladatköréről?


Elnézést, hogy beleszólok, de már engem is érdekel...

2021. jan. 5. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!