Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok van kedvetek ismerkedni...

Lányok van kedvetek ismerkedni? Többi lent

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsi vagyok milyen lanyok vannak itt ezen cél motivált hogy írjak

Nos magamról egy 18 éves dolgozó anime kedvelő egyben hatalmas kocka srac vagyok főleg mmorpg vel jatszok ha van kedved ismerkedni írj 🎮



2021. jan. 28. 08:41
 1/3 anonim válasza:
A kocka srácokat a játékon kívül semmi sem érdekli..... Ezért nem ismerkedünk velük.... Mert csak azzal foglalkoznak
2021. jan. 28. 20:38
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezzel nem értek egyet...bar tényleg vannak ilyen kocka sracok de szerintem én nem tartozók közéjük

Ha mondjuk játék közben beszélek valakivel akkor nem egy fél nap mire vissza írók vagy ha valami komoly dogrol kell beszélni akkor sem Játszok közben szoval szerintem nincs teljesen igazad bar tényleg vannak ilyenek is de minden ember más 🤔💁

2021. jan. 29. 05:20
 3/3 anonim válasza:
#1 én mondjuk pont ismerkednék vele , az anime miatt is, szóval kérlek ne az összes lány nevébe beszélj🙂
2021. jan. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!