Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Győr vagy Komárom környékén...

Bency4ever kérdése:

Győr vagy Komárom környékén valaki ismerkedne?

Figyelt kérdés

A (Szlovákiában élő) barátaimmal már egy jó ideje nem tudok személyesen találkozni a covid miatt. Sajnos, ahogy olvasom a híreket, látom, hogy nem is fog ez a helyzet egyhamar megváltozni.


A környékbeliekkel sajnos eddig egyszer se sikerült jól kijönni, elég sokan voltak közülük arrogánsak és beképzeltek.. Viszont nem szeretném ezt általánosítani, mert nem hiszek az előítéletekben. Így viszont, hogy semmi sincs nyitva, különösen nehéz ismerkedni a korombeliekkel.


Esetleg, ha van valami tanácsotok a dologgal kapcsolatban, azt is szívesen fogadom!!


Kérlek, ha jó fej meg laza vagy és szeretnél már te is egy kicsit lógni, egyeztessünk! Csak semmi buzulás!! 😂😂

21/F



2021. jan. 30. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Update: Egy edzőpartnernek is kimondottan örülnék (calisthenics-et, azaz saját testsúlyos edzést nyomok) 😁
2021. jan. 30. 18:48
 2/5 anonim válasza:
Anyád biztos
2021. febr. 2. 21:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, de mit mondjak, a tied elég pajkos volt az ágyban, bőven van gyakorlata ;-) (Látszik miért nincsenek környékbeli barátaim, mondjuk egy próbát megért :'D)
2021. febr. 20. 21:38
 4/5 anonim válasza:
Szia, én győri vagyok, haverkodhatunk ha akarsz😇
2021. márc. 7. 02:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam :-D
2021. márc. 7. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!