Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szolnok és környékén élő...

Szolnok és környékén élő lányok! Volna kedve valakinek ismerkedni, barátkozni? 22/L/bi

Figyelt kérdés

Amolyan...közös programok..:)

Ha esetleg érdekelne, írj nyugodtan. :)



2021. febr. 4. 21:39
 1/8 anonim válasza:
a-a
2021. febr. 4. 21:48
 2/8 anonim válasza:
Amolyan.. nyali-fali ?!
2021. febr. 4. 21:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Amolyan...kötetlen kapcsolat
2021. febr. 4. 21:52
 4/8 anonim válasza:
Lehet, én vagyok furán összerakva, de ha a barátkozáshoz elég lenne az azonos korcsoport és a nem, akkor nem lennének magányos emberek. Némi infó még esetleg rólad, a személyiségedről, érdeklődési körödről, hogy hatékonyabb legyen a folyamat, és ne legyenek elkerülhető üresjáratok egyik félnek se?
2021. febr. 5. 09:29
 5/8 anonim válasza:
4-es, nem világos, hogy leszbi kalandokat akar? :D
2021. febr. 5. 09:41
 6/8 anonim válasza:

A kalandozáshoz is kéne valami támpont. Laposföld-hívőkkel meg más futóbolondokkal senki se kezdene (most nem feltétlenül a kérdezőre gondolok, a jelentkezők között is lehet). xD

Plusz honnan lehet tudni, hogy nem valami perverz pasi mind a felajánló, mind a jelentkező fél? Ezért kellenek szűrőlehetőségek.

2021. febr. 5. 20:59
 7/8 A kérdező kommentje:

Kötetlen kapcsolatra gondoltam. :D Az, hogy kinek mi fér bele, megbeszéljük az illetővel.


#6 igazad van. Talán néhány üzenetváltás után célszerű lenne megejteni egy videohívást. Ott úgy is kiderül minden.😄

2021. febr. 5. 21:17
 8/8 anonim válasza:

Amennyiben nem kamu, engem érdekelne :D

20/l

2021. ápr. 16. 23:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!