Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek volna kedve beszélge...

Valakinek volna kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Egyedül érzem magam! :)


Amit rólam tudni kell, hogy 26 éves vagyok, hím nemű, jó humorom van (állítólag), van két macskám (ez egy nagyon fontos információ), Nógrád megyében élek (ez csak azért ha valaki leányzó esetleg párt keres itt megtalálhatja! :P :D), szeretek olvasni (bár csak egy hete kezdtem el), online játszani, és főzni is szeretek (tudok is, csak időm nem mindig engedi..). Edzeni is szoktam (nem, nem vagyok egy kigyúrt állat, csak ktthon mozgok heti pár alkalommal), illetve ha bejön a jó idő (és lesz kerékpárom) szeretnék elkezdeni kerékpározni! Vannak céljaim az életben (az már más kérdés, hogy az élet sokszor közbeszólt) amiket szeretnék elérni.


Azt hiszem ez kezdetnek elég! Szóval, ha valakinek van kedve, írhat nyugodtan! ^^,


2021. febr. 7. 10:53
 1/5 anonim válasza:
Én is szeretnék ha írna valaki.
2021. febr. 7. 10:56
 2/5 anonim válasza:
Kérdező ez nagyon vicces bemutatkozás volt. Csak én fiatal vok, de sok szerencsét! 😂😂😂
2021. febr. 7. 11:00
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 😊 Most kaptam a hírt, hogy nem tudok írni, csak negyed óránként 4 üzenetet, szóval akinek komoly beszélgetési szándékai vannak, kereshet messengeren is! 😁 [link]


Második válaszoló, bár írtam privát is, de Te is jöhetsz nyugodtan, nem baj ha fiatal vagyol! Beszélgetőpartnert keresek nem feltétlen társat! 😁😊

2021. febr. 7. 11:08
 4/5 anonim válasza:
Írhatsz 😊
2021. febr. 7. 14:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam! 😊
2021. febr. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!